Wybór selektywny - cycle select


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam ZWCada 2017 PRO vernum = "2017.06.22(18776)_x64".
Nie wiem czy temat był poruszany, dlatego założyłem nowy.

Próbuję użyć funkcji wybór selektywny, ale nie widzę żadnego efektu. Na dole okna mam zaznaczoną ikonkę, że funkcja jest włączona. Znalazłem na stronie:
https://www.zwcad.pl/wyszukiwanie-w-bazie-wiedzy/45-jak-to-zrobic-w-zwcad/309-jak-zaznaczyc-nakladajace-sie-obiekty-w-zwcad.html

informacje jak operować funkcją i niestety nie ma żadnego efektu. Co prawda poradnik odnosi się do ZWCada+ ale wydaje mi się, że powinno działać to podobnie.
Czy należy uruchomić jeszcze coś prócz ikonki na dolnym pasku (jakieś dodatkowe ustawienia w opcjach programu)?
Czy po prostu funkcja jest, ale nie działa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę spróbować przy takich ustawieniach jak na załączonym screenie.

596e1cc9021e3_ZWCad2017PROx64-wybieraniecykliczne.png.d7c7d6980dcd6520a4ebc0932b70978d.png

We wcześniejszej wersji programu ZWCad+ 2015 (i innych cadach) polecenie wybieranie cykliczne działa również gdy mam ustawienia jak na załączonym screenie. W obecnej wersji przy takich ustawieniach funkcja nie działa. Nie ma żadnej reakcji na kombinację klawiszy lewy Shift+spacja przy zmiennej SELECTIONCYCLING=1.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie