Szybki wybór - dodaj do aktualnego zbioru wskazań


kruk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam to zaznaczone. Po próbie dodania drugiego szybkiego wyboru nie mam żadnych obiektów zaznaczonych, zarówno z pierwszego jak i drugiego kryterium. Dodam, że próbowałem wybrać dwie warstwy, być może przy innych obiektach będzie działać poprawnie. Sprawdzałem na kilku plikach i różnych warstwach.

Edytowane przez kruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem to na kilku plikach i wydaje mi się, że problem może leżeć w logice tego okna.

W 2015 jeśli zaznaczymy "Dodanie do aktualnego zbioru wskazań" to wiersz "Zastosuj do" zmienia się na "Cały rysunek".

W 2017 jeśli ponownie wywołamy okno szukania (a są zaznaczone obiekty) to szuka domyślnie wśród wybranych.

Proszę po pierwszym wyborze przestawić pole "Zastosuj do" na "Cały rysunek"

2017-04-08 21_53_58-ZWCAD 2017 Wersja profesjonalna - [A__Rysunki_DWG_slajd_3.dwg].png

 

EDIT: A dokładnie rzecz ujmując "Dodaj do aktualnego zbioru wskazań" powinno wymuszać "Cały rysunek". I tak się dzieje, ale po ponownym otwarciu okna, jeśli są zaznaczone elementy to można użyć obu opcji jednocześnie, co powoduje odznaczenie elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak rzeczywiście w tym był problem, gdy jest zaznaczone "dodaj do aktualnego zbioru wskazań" opcja "aktualnie wybrany" powinna być niedostępna. Odznaczenie i ponowne zaznaczenie kwadracika przy " dodaj do aktualnego zbioru wskazań" naprawia sytuację, ale na krótko ponowne wywołanie okna szybkiego wyboru i znowu jest domyślnie "aktualnie wybrany". To jest trochę uciążliwe i wymaga jednak poprawienia.

Edytowane przez kruk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie