Podgląd wydruku i wydruk obrazów rastrowych [rozwiązany]


Rekomendowane odpowiedzi

vernum = "2016.11.14(11574)_x64"

Cześć.

Dzisiaj napotkałem na problem podczas podglądu wydruku. Praktycznie całość podglądu jest na czarno. Na szczęści wydruk pomimo takiego podglądu jest prawidłowy.

podglad_wydruku.PNG

Kolejnym problemem jest wydruk obrazów rastrowych. Są one drukowane względem orientacji papieru. Pomimo tego, że w arkuszu ustawimy sobie wszystko odpowiednio to one same się obracają podczas wydruku.  

Edytowane przez jacnightingale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, jacnightingale napisał:

Dzisiaj napotkałem na problem podczas podglądu wydruku. Praktycznie całość podglądu jest na czarno. Na szczęści wydruk pomimo takiego podglądu jest prawidłowy.

Czy moglibyśmy o przesłanie takiego rysunku poprzez wiadomość prywatną?

 

9 minut temu, jacnightingale napisał:

Kolejnym problemem jest wydruk obrazów rastrowych. Są one drukowane względem orientacji papieru. Pomimo tego, że w arkuszu ustawimy sobie wszystko odpowiednio to one same się obracają podczas wydruku.  

Natrafiliśmy na taki problem kilka dni temu, ale dotyczył on tylko wbudowanej drukarki DWG2PDF w pewnych przypadkach.. Na zewnętrznej drukarce PDF oraz fizycznej wszystko było poprawnie.

Czy tak jest też u Pana?

Problem został zgłoszony, sprawdzę datę rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacnightingale napisał:

Ad 1. Wysłałem prywatną wiadomość z rysunkiem, w którym występuje błąd.

Tak, dziękuję, otrzymaliśmy analizujemy rysunek.

 

1 godzinę temu, jacnightingale napisał:

Ad 2. Tak, pisałem o wbudowanej drukarce DWG2PDF. 

Dziękuję za informacje, sprawdziłem status. Problem jest zaplanowany do rozwiązania przy najbliższej aktualizacji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprawdziłem dzisiaj problemy na nowej wersji ZWCAD 2017 SP1.3 :

  • podgląd wydruku - jest już poprawnie,
  • obroty rastrów w pewnych sytuacjach (jak powyżej) - we wszystkich przypadkach, które mieliśmy problem został rozwiązany.

Proszę o sprawdzenie, zamknę teraz temat.

Gdyby występowały jeszcze taki problem z wydrukiem na innych rysunkach, to proszę o informacje otworzę go ponownie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Podgląd wydruku i wydruk obrazów rastrowych [rozwiązany]
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.