Ponowna instalacja ZWCAD+ 2015


Kubek76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam następujący problem. Po jednym zawieszeniu się systemu (win10) zwcad przestał odpowiadać. Odinstalowałem go i kiedy spróbowałem ponownie zainstalować, instalator widzi w systemie zwcad'a którego odinstalowałem. Dodam, że usunąłem choć na 100% nie jestem już pewny wszystkie pozostałości poprzedniej instalacji. Wyczyściłem rejestr i nadal nie mogę zainstalować zwcad'a. Proszę o sugestie co może być nie tak, gdzie szukać problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę odinstalować jeszcze raz ZWCAD'a z linii poleceń cmd Windows'a przez wklejenie linków:

 

Pakiet główny ZWCAD+2015

MsiExec.exe /X{A032FD8E-A001-0000-A001-5BBA1F251080}

Pakiet językowy PL

MsiExec.exe /X{A032FD8E-A001-1045-A101-5BBA1F251080}

 

Pozdrawiam

Dzięki pomogło. Instalator nie widzi poprzedniej wersji i rusza z instalacją jednak po chwili wywala się i kończy instalację niepowodzeniem.

9ede75549cc6.jpg

Może masz sposób na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala się w momencie jak na załączonym obrazku w poście wyżej (przy pasku postępu jest Instalacja. Register uninstaller) po czym wyświetla okno jak na poniższym obrazku i koniec pozostaje tylko zakończenie. Dzieje się tak niezależnie od dysku na którym instaluję.
a9763d2385f6.jpg

Edytowane przez Kubek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę spróbować ręcznie zainstalować program z pliku Zwcad.msi z katalogu z pulpitu ZWCAD+2015_PLK\msi\

W katalogu ZWCAD+2015_PLK\msi\pl-PL\ znajduje się pakiet językowy. Jeśli to nie pomoże, to proszę sprawdzić czy problem nie jest spowodowany instalacją NET.Flamework- na komputerze może być np. nowsza wersja. Proszę uruchomić instalację z katalogu z pulpitu: ZWCAD+2015_PLK\msi\Prerequisites\DotNetFX40\

 

Instalację może blokować jeszcze poprawka Windows kb:2918614

Poprawkę tę najprościej można odinstalować z paska poleceń cmd Windows przez wklejenie: wusa /uninstall /kb:2918614 lub z Panel sterowania->Programy i funkcje->Wyświetl zainstalowane aktualizacje.

 

Proszę o informację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie