Aktualizacja 2014.04.27 (21135)


Chris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pojawiła mi się dzisiaj aktualizacja online. Program wyświetla komunikat z informacją o możliwości ściągnięcia aktualizacji 2014.04.27 (21135).

W chwili obecnej posiadam program ZWCAD+ 2014PL PRO vernum = "2013.10.25(17150)".

Korzystam również z nakładek BIK w wersji 8.

 

Moje pytanie, czy warto aktualizować program? (pamiętam, że z poprzednią aktualizacją były jakieś problemy i odradzaliście jej instalowanie)

Czy aktualizacja spowoduje, że nakładki BIKa (BIK Base, BIK Żelbet i BIK Stal) przestaną działać? (potrzebna będzie dla nich również aktualizacja?)

 

Dlaczego na stronie www.zwcad.pl nie ma wzmianki o tej aktualizacji (a przynajmniej nie znalazłem nic na ten temat).

Wg opisu zostało wprowadzonych dość dużo poprawek, dlatego myślę, że warto byłoby zaktualizować program do nowszej wersji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, mam wersję z 17.02.2014 (19255), przy sprawdzaniu aktualizacji pokazuje się że wersja jest aktualna?

 

Witam

Podana wersja nie była wersją oficjalną. W tym wypadku, w celu zaktualizowania programu do najnowszej wersji, proszę pobrać program z linków:

ZWCAD+2014 SP1 427 PL

lub

ZWCAD+2014 SP1 427 EN

 

Proszę odinstalować program z komputera z Panelu sterowania (program główny+paczka językowa) i zainstalować z linków powyżej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem jak pana napisał, ale nie mogę wczytać ustawień.

Zrobiłem eksport profilu ale on się nie wczytuję.

Zrobiłem również eksport migracji ale nie wiem chyba poszło coś nie tak ponieważ się nie mogę go odnaleźć. Gdzie te pliki zapisują się standardowo.

Migracja z 2012 też nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie plik profilu arg jest szyfrowany, podczas, gdy wcześniej format ten był otwarty. Nie ma możliwości zaimportowania plików, które były utworzone we wcześniejszych wersjach.

Jeśli chodzi o migrację ustawień, to podczas eksportu pojawia się okno, w którym można wybrać miejsce zapisu. Być może zapis ten został wykonany na pulpit.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.