Zaznaczanie oknem


Pirun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Zauważyłem, że po przejściu systemu w stan uśpienia z włączonym ZWCAD'em, i po wybudzeniu systemu, nie jest wyświetlany zakres zaznaczania na rysunku (zielona lub niebieska ramka). Jest po prostu nie widoczny. Po restarcie jest wszystko ok.
Jest to denerwujące, bo pracuję na laptopie i przy oszczędzaniu energii (praca na baterii) ekran dość szybko się "usypia".

Moja wersja programu: VERNUM = "2013.09.03(15493)

System - win 7 x64 HP.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.
Sprawa wyglada tak.

Zainstalowanie nowszej wersji nie rozwiązuje problemu. Jest jedno ale.... problem ten występuje na podłączonym monitorze zewnetrznym do laptopa.
Kiedy okno ZWCADA jest na ekranie laptopa, po wygaszeniu i włączeniu monitora, jest wszystko OK ! Niestety mam laptopa 13cali i posiłkuje sie zewnetrzym monitorem do CAD'a.
Po przesunieciu okna ZWCAD'a z 2 monitora na 1 (ekran laptopa) wyświetlanie okna się nie naprawia - pomaga tylko restart ZWCada'a.

Nie pomaga ani regen ani regenall....musze zrestartować zwcada - co jest uciązliwe jak mam otawrtych kilka rysunków i musze je pozniej wszystkie otwierać od nowa.

Jakies pomysły ? (poza wyłączeniem wygaszania monitorów przez system :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę spróbować nacisnąć i przytrzymać (okno ZWCAD musi być aktywne) lewy klawisz SHIFT i Windows, a następnie strzałka w lewo lub prawo.
Przeniesie to okno na drugi ekran, a potem można wrócić na pierwotne okno strzałką w przeciwnym kierunku.

 

Może to przeładuje ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.