AM-PROJEKTY

Użytkownik forum
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

About AM-PROJEKTY

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

213 profile views
 1. AM-PROJEKTY

  Błąd orientacji wydruku

  Nie pomogło nic. Przeinstalowanie plotera (różne sterowniki) i ZWCADA...Reset profilu też. Myślę, że ZWCAD nie lubi Canona, a raczej jego sterownika nie zapamiętując ustawień. Wraca notorycznie do dziwnego arkusza 203 x 100 (nawet domyślny arkusz plotera jest inny).
 2. AM-PROJEKTY

  Błąd orientacji wydruku

  Co by nie robił ustawia 203x100....w innym ZWCAD zero problemu, ustawienia te same. Jutro wyjeżdżam więc do tematu można w sobotę wrócić lub przyszły tydzień
 3. AM-PROJEKTY

  Błąd orientacji wydruku

  Do pdf działa poprawnie
 4. AM-PROJEKTY

  Błąd orientacji wydruku

  Podłączę się pod temat. Zarówno w pierwszej wersji ZWCAD 2019 jak i SP1 ustawiając wydruk program nie zapamiętuje ustawień i wraca ciągle do jednego arkusza. W ZWCAD 2017 i 2018 problem nie występuje. Ploter CANON IPF670.
 5. AM-PROJEKTY

  Nieznane polecenie

  W zasadzie działa większość poza paroma poziomymi.
 6. AM-PROJEKTY

  Nieznane polecenie

  Zdjęcia plik z projektem - aplikacja załadowana znaki nie działają. Nowy zupełnie aplikacja działa Nowy z dorysowanymi kreskami aplikacja przestaje działać.
 7. AM-PROJEKTY

  Nieznane polecenie

  Tak jest robione. Zwcad 2017 najnowszy patch a zwtraffic z kwietnia. Program jest załadowany. Po instalacji pierwsze uruchomienie zwcad nakładka działa. Kolejne włączenie już nie mimo, że pokazuje ją jako załadowaną. We wcześniejszych aktualizacjach miałem sytuacje gdzie znaki pionowe działały natomiast komenda wyskakiwała dla poziomych itp. Żeby było weselej to sytuacja zdarza się tylko na plikach ma których mam coś zaprojektowane. Jeżeli otwieram czysty nowy plik program działa.
 8. AM-PROJEKTY

  Nieznane polecenie

  Nieznane polecenie "ZWTRAFFICUPDATE". Naciśnij F1, aby uzyskać pomoc. Nieznane polecenie "Znaki". Naciśnij F1, aby uzyskać pomoc. Przeinstalowanie nic nie daje. Przy pierwszym uruchomieniu działa, za drugim razem już nie..mimo, iż wszystko w zwcadzie się wyświetla, a program jest załadowany.
 9. VERNUM = "2017.01.23(13656)_x64" (tylko do odczytu) W poprzedniej też nie działało - myślałem, że nowa pomoże
 10. Od początku jak go zainstalowałem mam problem z ww komendą. Polecenie: _selectsimilar Nieznane polecenie "_selectsimilar". Naciśnij F1, aby uzyskać pomoc. Ktoś może zna przyczynę i jej rozwiązanie
 11. AM-PROJEKTY

  ZWCAD 2015 a Windows 10

  Wiem, że jeszcze jest czas ale niedługo wychodzi windows 10 z darmową aktualizacją i pytanie jak będzie z zwcadem...czy będzie działać czy trzeba czekać na łatkę
 12. AM-PROJEKTY

  Problem z zawieszaniem się rysunków

  Dziękuję za pomoc wszystko wyjaśnione.
 13. AM-PROJEKTY

  Problem z zawieszaniem się rysunków

  Wersja ZRX nie jest zgodna z wersją poprawki platformy. Może być jakiś problem w nieprawidłową funkcją. Prosimy o kontakt z dostawcą ZRX, aby otrzymać odpowiednią wersję ZRX, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania! Takie coś dziś wyskoczyło, okna trafica się nie pojawiły.
 14. AM-PROJEKTY

  Problem z zawieszaniem się rysunków

  Jutro się z Państwem skontaktuję. Dziekuję za odzew