kolor linii


kinder85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem jest następujący mam okreslony typ linii konkretnie chodzi o linię zabudowy i chce go troche skorygować w najprostszy możliwy sposób mianowicie zasłonić część lini czarnej linią białą tak żeby tamta nie była widoczna. I tutaj sie rodzi problem ponieważ przy wydruku widoczny jest obrys tej białej linii w postaci czarnych kropek co psuje mi całą koncepcję. Wie ktoś może jak zrobić żeby te kropki nie były widoczne żeby nie było widać że jedna linia jest przesłaniana przez drugą? Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę narysować prostokąt polilinią, który ma zasłonić część czarnej linii i użyc funkcji WIPEOUT. Po użyciu funkcji, proszę zaznaczyć narysowany prostokąt, a przy kolejnym pytaniu, czy usunąć polilinię, wybrać TAK.

Pozdrawiam

nie wiem czy wszystko robie dobrze ale przy wydruku i tak mi widać ramke tego prostokata mimo że na rysunku jest biała dopiero przy większym oddaleniu modelu widać jej obrys. A jesli chodzi o funkcję WIPEOUT to po przykryciu czarnej linii nie pojawie sie żadne pytanie czy usunąć polilinię więc może tu coś źle robie. Ja po prostu zaznaczam ta polilinię na biało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.