Problem z instalacją KOMPAS-3D v12PL


mwmaniek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz 1-szy grono użytkowników KOMPAS-a!

Mam zainstalowany KOMPAS-3D v10 LT i działa. Chciałbym wypróbować nowszą wersję ale podczas próby instalacji KOMPAS-3D v12PL trial wyskoczył mi błąd w postaci okna z niejasnym komunikatem "Nie można uzyskać dostępu do uruchomienia skryptu VBScript dla czynności niestandardowej" (dołączam zrzut). System jest aktualny, nie pomogło odinstalowanie poprzedniej wersji i wyczyszczenie rejestru ani uruchamianie jako administrator ani w trybie zgodności z różnymi wersjami Windows'a. Poproszę o wyjaśnienie i ew. rozwiązanie tego błędu.

post-471-0-94310800-1356909604.jpg

Pozdrowienia

Moja konfiguracja:

Laptop Fujitsu Siemens AMILO Pi 2550, Windows 7 Ultimate sp1 64bit PL, 3GB RAM, Intel Core 2 Duo T8100 2.1GHz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wersja v10 lt, to bardzo okrojona (darmowa) odmiana programu komercyjnego KOMPAS-3D V10.

Wersja v12 to program z 2010 roku.

Nie wiem czy warto instalować nieaktualny program.

Nie mieliśmy ani jednego przypadku takiego błędu podczas instalacji v12, tak więc ciężko mi zdiagnozować przyczynę.

Zachęcam do instalacji v13.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem o tym. Najwidoczniej jest to problem z wykonaniem jakiejś instrukcji w kodzie programu odnoszącej się do jakiegoś pliku systemowego, biblioteki Visual Basica. Tak jak pisałem spróbuję z wersją 13, gdy ją ściągnę (teraz mam słabiutki internet).

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie