Co poprawiono a czego nie. ZWCAD 2012 vs ZWCAD 2011


Patrykos

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję taki temat, w którym moglibyśmy wytykać błędy i uwagi dot. działania ZWCAD 2012.

Moje na początek. + plus - minus

+ Poprawiono wydruki - ZWCAD 2012 w końcu drukuje na drukarkach HP w wielu kopiach

- ZWCAD 2012 (nie poprawiono z ZWCAD 2011) Ręczne ustawienia arkusza (szerokość długość) - mimo, iż w oknie drukowania znaczniki podglądu nie pokazują, iż rysunek się nie mieści w arkuszu zadanym przeze mnie (w postaci czerwonej linii jak to zwykł robić) - rysunek może być obcięty (trzeba sprawdzać podgląd wydruku czy oby na pewno się mieści

- ZWCAD 2012 (nie poprawiono z ZWCAD 2011) wpisywanie ręczne komend - mamy niby wersję ZWCAD 2012 PL, a komendy ręczne musimy wpisywać po angielsku???

- ZWCAD 2012 (nie poprawiono z ZWCAD 2011) wczytywanie rastrów - przy ekstremalnie dużej ilości podłożonych na rysunku skanów (tif) - ZWCAD 2012 wykłada się i kwiczy.. nie ma możliwości uruchomienia takiego pliku. Powolne działanie z tifami było znane już od dawna, ale myślałem, że da się to naprawić... ten sam plik z dużą ilością tifów został otwarty bez problemu w AUTO CADZIe 2006!

Proszę oczywiście mnie nie piętnować - znam różnicę cenową między AUTOCAD i ZWCAD. Ale uważam, że mimo wszystko należy dążyć do doskonałości...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

- sporo różnych "literówek" w Polskiej wersji ZWCAD'a (literówki to mój "konik":)).. po tylu spolszczonych wersjach warto by to udoskonalić.

- dziwne kłopoty z przestawianiem warstwy -> porządek wyświetlania - przenieś do tyłu. Przenoszę, niby jest np kreskowanie na samym spodzie warstw, a za chwilę z niczego znowu jest na wierzchu i zasłania wszystko co pod nią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.