Kilka uwag


bobik_123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuuuższej przerwie.

Mam kilka uwag do testowanej aktualnie wersji ZWTraffic 2022 (ZWCAD też 2022).

1. Jak zrobić tablicę z poziomym białym przedzieleniem? Zrobiłem po swojemu, natomiast brakuje mi opcji w generatorze tablic żeby wstawić rozdzielenie tak jak można dodawać /przesuwać miejscowości.

obraz_2023-05-26_113351988.png.797857e4583ef5df7ed60e539a9db041.png

2. Coś szwankuje w ww. generatorze tła tablic. Są opcje Wielkość i Obrót. Przy kolejności W-O wymiary tablic są inne niż przy kolejności O-W. Różnice nieznaczne, nie wiem jak to wychodzi przy zestawieniach.

3. Generator tabliczki E-4: Jest dość dużo miejsca między końcem znaku a strzałką. Czepiam się :)

E-4.jpg.5e13c4494e5bf83fcf9744e1e6992f33.jpg

4. T-0: brakuje opcji DODAJ ZNAK (tzn. bez słupka), tak jak jest w głównej bibliotece znaków. Brakuje tego chyba także przy kilku innych generatorach znaków.

5. B-9 istniejący, rozmiar średni, szare wypełnienia - tak. Znak kompletnie nieczytelny w pdfie. Ten sam, tylko projektowany jest ok. Innych nie testowałem.

B-9ist.jpg.64cfa89b302f4ba5281b4e994b76cd1a.jpg

Podsumowując, mamy w biurze pełną wersję Traffic 2021, ale w nowej jest bardzo dużo zmian na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

  1. Kilka osób zgłaszało zapotrzebowanie na taką funkcjonalność. Nie mogę obiecać, że pojawi się w najbliższym czasie, ale weźmiemy ją pod uwagę przy planowaniu kolejnych prac.
  2. Sprawdzę to. Jeśli to możliwe proszę przesłać do porównania kawałek przykładu na pomoc@zwcad.pl
  3. Może rzeczywiście trochę za dużo miejsca zostaje. Przyglądnę się temu, może uda się łatwo zmienić
  4. Możliwość dodawania tabliczki do znaku dodaliśmy w wersji 2023.
  5. Proszę plik z załącznika zapisać do katalogu
    C:\Szansa\ZWTraffic\2022\PL\Templates\Vertical traffic signs\B - Zakazu

    w kolejnych projektach problem powinien zniknąć.

Więcej o zmianach i nowościach w wersji 2023 można znaleźć tutaj:

https://www.zwcad.pl/nakladki-na-zwcad/oznakowanie-i-projektowanie-drog/zwtraffic/zmiany-nowosci-zwtraffic.html

 

B-9.dwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie