Windows 7 32-bit czy 64-bit?


Zenon Wiertara

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem ten dylemat ponad rok temu. Wybrałem 64bity i nie żałuje, powiem więcej: gdybym wtedy wybrał 32 bity teraz bym żałował.

Zwcad co prawda pracuje tak samo poprawnie na obu wersjach windowsa, ale są programy które na 64 bitach są szybsze.

Ja polecam Ci 64bity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy sygnały, że darmowa nakładka St 3.0 nie działa pod Win 7 64 bit.

http://zwcad.pl/darmowa_nakladka_na_zwcad_st30.php

Pisaliśmy do jej autora, ale nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Nakładka powstała chyba około 2003 więc ma już trochę lat.

Natomiast obecnie nie są mi znane żadne inne problemy z 64 bit.

Jeśli chodzi o sterowniki, to najlepiej sprawdzić na stronie producenta urządzenia czy udostępnia sterowniki.

Sami posiadamy od 1998 roku ploter HP DJ 450C, gdzie sterowniki skończyły się na poziomie Win XP. Nie udało nam się zmusić ani Visty, ani Win 7 do pracy z tym ploterem.

Nie ma tutaj, jak sądzę, znaczenia czy system jest 32 czy 64 bit, a jedynie czy XP, Vista, czy 7.

Jeśli będzie działał pod Win 7 to zarówno pod 32 i 64 bit.

W naszym przypadku, posiadamy do plotera leciwy komputer z Win2000, z którego plotujemy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam ploter Canona IPF710 oraz drukarke A3 Brother MFC-689CDW. Sprawdzałem teraz na stronach producenta i są dostępne sterowniki pod windows 7 64bit. Kupuje cały nowy komputer i gdyby nie te ograniczenia 32bit systemu odnośnie ramu to pewnie bym nie miał problemu z wyborem, a tak to chyba zaryzykuje i skusze się na ten 64bit. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.