Linux i ZWCAD


przems1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Tak da się uruchomić, oczywiście pod wine (wersji wine nie pamiętam).

Uwaga: przy zainstalowanych sterownikach otwartych dla karty graficznej dołączanych do dystrybucji, ZwCad w czasie uruchamiania przerywa proces uruchamiania i się wyłącza.

Po zainstalowaniu oryginalnych sterowników dostarczanych przez producenta karty graficznej ZwCad uruchamia się bez problemu.

Sprawdzałem o ile dobrze pamiętam pod ubuntu i mandrivą.

Tak zainstalowany ZwCad działa w miarę poprawnie chociaż zdarza mu się „wykładać”.

Więcej informacji niestety nie posiadam.

Nie wiem również czy jakieś inne komponenty nie będące elementami typowej instalacji linuxa nie są konieczne dla uruchomienia Zwada.

Więcej nic nie pomogę gdyż na dzień dzisiejszy nie mam zainstalowanego Zwada pod Linuxem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ZWCAD! ZwCAD is the BEST! Super, rewelka.

Serdecznie pozdrawiam Pana M. za ocenzurowanie i zabanowanie kolegi "jureko", który chciał udzielić rzeczowej odpowiedzi w tym temacie.

Oboje jesteśmy gorącymi zwolennikami programu ZwCAD.Dotychczas udało nam się przekonać szefostwo do zakupu kilku licencji programu, ponieważ uważamy ten program za lepszy od lidera na światowym rynku.

Ale nie o to chodzi. Po kilku nieudanych próbach pracy z programem ZwCad w środowisku linux, kolega chciał zaproponować alternatywny, który działa a nie tylko daje się uruchomić. Niestety nie zostało to pozytywnie odebrane przez (podejrzewam) administratora forum. Szkoda bo pozytywnie wspominam korespondencję z polskim przedstawicielem oprogramowania ZwCAD.

ps. polecam koledze przems1 odebranie PW na forum ubuntu.pl (tam odpowiedź nie zostanie ocenzurowana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.