picture(metafile)


draft

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny błąd w zwcad. Po użyciu funkcji: edycja-wklej specjalnie- picture(metafile). Zwcad wkleja obraz, jednak po krótkim czasie się zawiesza i nie pozostaje nic innego jak restart programu. Oczywiście mogę sie obejść bez tej funkcji, ale zejdzie mi to znacznie dłużej, w zamyśle miało być wklejenie gotowego rys i dorobienie paru opisów a tu niestety trzeba będzie wszystko powoli wyrzeźbić, szkoda.

Korzystam z zwcada 2009i pro.

_VERNUM = "2009.07.30(11052)" (read only)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu pośpiechu (termin oddania projektu) nie mogłem już dłubać przy tym problemie, sprawę załatwiłem autocadem, następnym razem postaram się podesłać plik. Wracając jeszcze do problemu, zwcad zawieszał się przy próbie powiększenie, pomniejszenia i przesunięcia wstawionego obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w systemie na pewno jest istotnego co wpływa na stabilność Zwcada (2010PRO). Miałem sytuację, że po formacie dysku i reinstalacji windowsa XP zawieszał się Zwcad. Po zaktualizowaniu systemu i ściągnięciu wszystkich poprawek problem zniknął. Co było dokładnie przyczyną zawieszania się Zwcada nie wiem do tej pory, najważniejsze, że teraz wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w systemie na pewno jest istotnego co wpływa na stabilność Zwcada (2010PRO). Miałem sytuację, że po formacie dysku i reinstalacji windowsa XP zawieszał się Zwcad. Po zaktualizowaniu systemu i ściągnięciu wszystkich poprawek problem zniknął. Co było dokładnie przyczyną zawieszania się Zwcada nie wiem do tej pory, najważniejsze, że teraz wszystko jest OK.

Dziękuję bardzo za informację.

Jeśli to możliwe to bardzo proszę o podanie jaką wersję XP Pan zainstalował.

Chodzi mi dokładnie o Service Pack

Informacja ta powinna być naniesiona na płycie instalacyjnej systemu operacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.