ZwCAD 2008i PRO PL problem


Mefiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z ZwCAD 2008i PRO PL z dnia 08.08.2008r., który od czasu do czasu wiesza się podczas zmniejszania lub powiększania widoku map geodezyjnych lastrowych za pomocą rolki myszy. Kolejnym błędem, jaki zauważyłem jest obcinanie paska narzędzi przy rozdzielczości 1680X1050. Program działa na sprzęcie:

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz

Płyta główna: Asus STRIKER II EXTREME

Pamięci: OCZ DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1800MHz CL8.0 BOX nVidia SLI-Ready Edition

Karta Graficzna: HP nVidia Quadro FX 580 512 MB DDR3 RAM 128-bit

System operacyjny: Windows Vista 64 bit

Z góry dziękuję za pomoc w tej sprawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z ZwCAD 2008i PRO PL z dnia 08.08.2008r., który od czasu do czasu wiesza się podczas zmniejszania lub powiększania widoku map geodezyjnych lastrowych za pomocą rolki myszy.

Proszę sprawdzić czy nie przeszkadza sterownik do myszki

http://forum.projektuje.net/zarzadzanie-warstwami-oprogramowanie-setpoint-vt171.htm?highlight=logitech

Jeśli chodzi o mały "tuning" wyświetlania obrazów rastrowych to proszę zobaczyć tutaj

http://forum.projektuje.net/wydajnosc-wyswietlania-obrazow-rastrowych-vt83.htm?highlight=wydajno%B6%E6

Kolejnym błędem, jaki zauważyłem jest obcinanie paska narzędzi przy rozdzielczości 1680X1050. [...]

Jest to problem związany z przeźroczystością okien. Proszę zobaczyć tutaj. Wątek dotyczy co prawda programu KOMPAS-3D, ale tam także występuje problem z przeźroczystością.

http://forum.projektuje.net/kompas-3d-problemy-z-wyswietlaniem-vt169.htm

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z rozdzielczością został jedynie rozwiązany poprzez wyłącznie przeźroczystości. Zmniejszanie i powiększanie pozostaje bez zmian, ponieważ myszka, którą posiadam to A4Tech X-750F a z prędkością wyświetlania lastrów nie ma problemów. Co może być więc przyczyną zawieszania się programu podczas powiększania i pomniejszania widoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z ZwCAD 2008i PRO PL z dnia 08.08.2008r. który bardzo często wiesza się i wyświetla komunikat błąd zapisu kopia uszkodzona- opcja sprawdź nie dziła, opcja napraw również nie działa, utworzony plik tymczasowy po zmianie rozszerzenia również nie działa, komunikat uszkodzone archiwum brak możliwości naprawy lub zbyt wiele uszkodzeń brak możliwości odczytu i po ptakach- robotę trzeba zaczynać od nowa. Chyba dam sobie spokój z tym programem bo to jest denerwujące. Proszę o pomoc.

Dodaję, że mam wyłączoną przeźroczystość, cień wskaźnika myszy, odznaczoną opcję przesuń i powiększ z rastrem no i kicha.....

Program działa na sprzęcie:

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 3.0 GHz

Płyta główna: Asus STRIKER II EXTREME

Pamięci: OCZ DDR3 Dual Channel 2x2048MB 1800MHz CL8.0 BOX nVidia SLI-Ready Edition

Karta Graficzna: HP nVidia Quadro FX 580 512 MB DDR3 RAM 128-bit

System operacyjny: Windows Vista 64 bit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.