Problem z plikami ctb


Zenon Wiertara

Recommended Posts

Po nowej instalacji zwcad arch 2014 mam problem ze stylami wydruku ctb. Przerzuciłem moje pliki ctb do katalogu Printstyle ale po uruchomieniu programu w tabeli stylów wydruku nie widać wszystkich plików, nie da się też nic w nich edytować bo wyskakuje error. Przy próbie stworzenia nowego stylu, po wpisaniu nazwy pliku wyskakuje okienko „odmowa dostępu”

vernum 2014.06.26 - Windows 10

 

Link to comment
Share on other sites

Witam
Czy style wydruku zostały skopiowane do odpowiedniego katalogu? Poniżej umieszczam prawidłową ścieżkę dla ZWCAD Architecture 2014 dla stylów wydruku:

%appdata%\ZWSOFT\ZWCADA\2014\pl-PL\Printstyle

Powyższą ścieżkę można wkleić w pasku adresu dowolnego folderu. W innym przypadku, proszę spróbować uruchomić program jako administrator przez prawy przycisk myszy i sprawdzić.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

U mnie ten plik się normalnie wyświetla jako styl w oknie drukowania. W takim wypadku proszę o przeinstalowanie programu, bo być może zostało coś zablokowane podczas instalacji. Sugeruję zainstalować program bezpośrednio w C:\ZWCAD Architecture 2014 Plk

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zainstalowałem ponownie program, tym razme bezpośrednio w C:\ , importowałem ustawienia programu. Nie było żadnych plików w tabeli stylów pomimo że pliki ctb znajdowały się w katalogu %appdata%\ZWSOFT\ZWCADA\2014\pl-PL\Printstyle.  Stworzyłem nowy ctb i wyszukałem jego lokalizacje. Znajdował się w katalogu  C:\Users\Mój komputer\AppData\Roaming\ZWSOFT\ZWCADA\2014\pl-PL\printstyle . Przegrałem te moje pliki do tego katalogu i wszystko działa.

 

Nie wiem o co chodzi bo ścieżki są niby takie same a jednak inne?

P.S. Nie idzie zmienić jakoś tego żebym nie musiał uruchamiać programu jako administrator?

Edited by Zenon Wiertara
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.