MMA, Popek - Pudzianowski


Mayster

Recommended Posts

Wiadomo, że w sporcie na pierwszym miejscu zawsze jest kasa. Trochę to przykre, bo zamiast mówić o bardziej doświadczonych zawodnikach to promuje się amatorszczyznę. Mam wrażenie też, że najlepsi zawodnicy, którzy biorą udział w KSW zarabiają mniej od takiego Pudziana czy też Popka Monstera, a to już jest zwyczajnie przykre.

Link to comment
Share on other sites

Z drugiej strony, że takie medialne walki są potrzebne, bo dzięki temu zainteresowanie galą i całym KSW są na tyle duże, że organizatorzy mogą pozyskać sensownych sponsorów. Bez tego byłoby ciężko - wystarczy tylko spojrzeć na KSW sprzed Pudziana i zobaczyć, że całe gale wyglądały znacznie skromniej. Nie mówiąc już o tym, że nie ściągano tak wielu dobrych zawodników jak ma to miejsce teraz. Natomiast niektóre walki to naprawdę rarytas i opłaca się czekać chociażby dla nich. Jeden plus taki, że walki Najmana, Pudziana czy Popka nie trwają specjalnie długo :)

Link to comment
Share on other sites

hahahaha tak, to rzeczywiście jest plus ;)

Jednak mnie sie nie podoba, że w KSW nie ma kontroli antydopingowych, nie podoba mi się co federacja zrobiła z Azizem, ale jest to największa federacja na naszym kontynencie i trampolina do światowej kariery (UFC) dla młodych zawodników.  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...