Problem z menadzerem warstw [rozwiązany]


Domino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z menadzerem warstw. Nie mogę zmienić jednocześnie grubości w kolumnie Plot style dla wszystkich warstw, tylko muszę każdą z warstw zmieniać indywidualnie. Zaznaczam wszystkie warstwy klikam na jedną z warstw, otwiera mi się okienko z wyborem grubości linii dla danego stylu wydruku, klikam na wybraną grubość linii i zmienia się ona tylko w jednej warstwie a cala reszta warstw pozostaje bez zmian.

Spotkał się ktoś z takim problemem??

 

Edytowane przez Domino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na kilku plikach, nie występuje żaden problem.

Poniżej film pokazujący jak to zrobić. Jeśli robi Pan coś inaczej to proszę o informacje.

Jeśli problem będzie dalej występował to z chęcią zaglądniemy na pulpit.

Programy do tego celu są opisane tutaj https://www.zwcad.pl/rodzaje-pomocy/19-pomoc-zdalna.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domino napisał:

grubości wydruku ( kolumna plot style)

Kolumna "Plot style" nie definiuje grubości wydruku. Program sam sobie przypisuje wartość na podstawie koloru warstwy.

Proszę sobie zmienić kolor warstwy np. na 200, to zobaczy Pan, że zmieni się także Styl wydruku.

Być może mylące było to, że przypisując początkowe kolory np. czerwony, niebieski w stylu wydruku pojawiały się cyfry a w kolorze warstwy - nazwy, więc nie można było zobaczyć relacji.

plot_style.png

 

Natomiast w oknie drukowania może Pan przypisać grubość do danego koloru edytując styl wydruku.

styl_wydruku1.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Problem z menadzerem warstw [rozwiązany]
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.