Martin_S Posted November 3, 2016 Report Posted November 3, 2016 Czy podmiana "silnika" w ZWCAD ARCHITECTURE 2017 bedzie możliwa co 4 tyg. także tak jak wydawane nowej wersji "gołego" ZWCAD 2017?
dmatusz3 Posted November 4, 2016 Report Posted November 4, 2016 Jak sytuacja się ustabilizuje to Architecture będzie wydawany około 2 lub 3 tygodnie po gołym ZWCAD. Obecnie plany są takie, że nowa wersja Architecture będzie wydana na ZWCADdzie wydanym około 20 listopada.
Martin_S Posted December 19, 2016 Author Report Posted December 19, 2016 (edited) Są jakieś szanse na wydanie Architecture 2017 ( Z ZWCAD 2017 SP1.3 w środku) przed Wigilią i ARTISANA? Edited December 19, 2016 by Martin_S
dmatusz3 Posted December 19, 2016 Report Posted December 19, 2016 Z tego co wiem, Architecture będzie na wersji 1.3 pod koniec grudnia. Co do Artisana to nie wiem. Tutaj jest problem polityczny, bo jego producent zmienił filozofię pracy nakładki. Zawsze była to zewnętrzna aplikacja, teraz producent chce Artisana integrować z bazowym programem CAD. I tutaj powstają pewne zgrzyty, ponieważ ZWSOFT kupił już inne gotowe rozwiązanie, które będzie zintegrowane z ZWCAD. Dla ZWSOFT nie ma żadnych przeszkód, aby ARTISAN dalej był w takiej formie jaka jest obecnie.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now