dmatusz3 Posted October 23, 2015 Report Posted October 23, 2015 Mam taki pomysł, aby rozwinąć wątek poświęcony programowaniu. Wielu z użytkowników, z którymi rozmawiamy ma pomysł na mniejszą lub większą procedurę, która ułatwiałaby i przyśpieszałaby pracę w ZWCAD. Dla kogo ten wątek: ktoś ma pomysł na funkcje, ale nie ma pojęcia o programowaniu - wtedy proszę wpisać ten pomysł, a my spróbujemy się z tym zmierzyć, dla uczących się, dla chcących dostosować swój kod źródłowy do ZWCAD. Czyli dla wszystkich :-) Proszę także określić w jakiej wersji ZWCAD skrypt ma działać. Pozdrawiam zonikpl 1 Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.