zmiana kolejności podczas edycji elementów rysunku


dex78

Recommended Posts

Witam,

po krótkiej zabawie ZWCADem u znajomego zamierzam go kupić, ale nie odpowiada mi jedna rzecz. Może ktoś mi pomoże i zna rozwiązanie, chyba że nie jest to możliwe. Chodzi o to, by przykładowo, najpierw wybrać parę linii(obiektów) a następnie wybrać polecenie (np przesuń, czy skopiuj), bo w wersji która widziałem, najpierw trzeba było wybrać obiekty a potem polecenie, co jest mniej wygodne, do tego kwestia przyzwyczajenia z poprzedniego programu, którym przez lata rysowałem w biurze. Z góry dziękuję za odpowiedz.

Edited by dex78
Link to comment
Share on other sites

Witam

Nie powinno być problemu w ZWCAD z wyborem obiektów przed poleceniem. Proszę sprawdzić w opcjach w zakładce Wybór czy jest zaznaczona opcja Wybór obiektu przed poleceniem. Poniżej zrzut.

 

attachicon.gifopcje.png

 

Pozdrawiam

faktycznie działa, już zapomniałem ze w cadzie też taka opcja była. tylko miałem chwilowy problem z używaniem skrótów klawiszowych do poleceń po zmianie tej opcji, ale wystarczyło jeszcze raz zdefiniować. wielkie dzięki, widze, że to będzie mój najnowszy program do rysowania w prawdziwie rozsądnej cenie, jak na polskie warunki. Jestem mile zaskoczony. Jak widać można dobrze i w rozsądnej cenie.

Edited by dex78
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.