Zamiast wpisywać z klawiatury "pr" (przywróć) można było kiedyś wcisnąć przycisk (etykieta na wszystkich wyszczególnionych komendach). Jak to uruchomić?
W wersji 2020 zamiast ikon można było wyświetlić duże przyciski wraz z napisami (skok, siatka, itd). Jak to uruchomić?
W pasku poleceń też się pojawiały przyciski. Jak to uruchomić?
W jaki sposób działają wskazane aplikacje.
Klikam na każdą z nich i brak jakichkolwiek reakcji?
Czy następuje eksport ustawień w tle do jakiegoś folderu?
Jak zrobić, aby przy każdym uruchamianiu programu pasek poleceń był przeźroczysty?
Jeżeli zmienię to w jednej sesji, to przy rozpoczęciu drugiej sesji program nie pamięta ostatniego ustawienia i uruchamia pasek poleceń, który nie jest przeźroczysty.