BIBB1991

Użytkownik forum
  • Postów

    52
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BIBB1991

  1. Witam.. Ja pracuję na ZWCAD 2012. Nie pracuję na ZWCAD+ 2012. Moja wersja ZWCAD 2012 to: 2011.10.30 (17176). Zmiana koloru tła nic nie pomogła. Przeinstalowanie programu nic nie pomogło. Pozdrawiam..
  2. Witam. Od jakiegoś czasu podczas pracy z ZWCAD 2012 okna dialogowe nie wyświetlają się w pełnej okazałości. Czy zna ktoś przyczynę? Z góry dziękuję za odpowiedź.