przeryba

Użytkownik forum
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About przeryba

 • Rank
  Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki wielkie. Pod ZWCAD 2018 Pro program ma jakiś problem, tzn. uruchomił się raz, wyświetliło się okienko, zacząłem się "bawić" i przy kolejnym wywołaniu polecenia VT wyświetla: "zły typ funkcji - nil". Pisałem do pomocy ZWCAD, ale jedyne co otrzymałem to konwerter z VLX do VLS. Program nadal nie działa, ale przekonwertowałem program z linku od perlona (ze strony kojacek) i ten działa bez zarzutu. Obu Panom wielkie dzięki! Znacznie mi to przyspieszy pracę. Pozdrawiam.
 2. Z opisu wynika, że to chyba to czego potrzebuję, ale niestety nie działają linki na forum cadtutor. Czy byłaby możliwość udostępnienia pliku VT.lsp?
 3. Dokładnie o taki efekt mi chodzi, ale na atrybutach bloków. Zdaje się, że program działa na tekstach. Czy w ZWCAD można wczytać plik vlx ? Przy wczytywaniu aplikacji nie ma takiego rozszerzenia. Zdaje się, że program z linku działa w podobny sposób jak polecenie _TCOUNT opisane tutaj: https://www.facebook.com/AutocadPL/posts/trik-57pe%C5%82na-wersja-autocada-posiada-wygodne-polecenie-do-automatycznej-numeracj/566806220094308/ Polecenie _TCOUNT również odpowiada moim wymaganiom, ale nie działa na atrybutach bloku.
 4. Witam, Poszukuję LISPa do ZWCAD 2018, który umożliwiłby: - zaznaczenie bloku - nadanie numeru z określonym prefiksem w wybranym atrybucie bloku - wybranie kolejnego bloku - nadanie kolejnego numeru z tym samym prefiksem co poprzednio w wybranym atrybucie bloku. Tutaj http://www.lee-mac.com/autolabelattributes.html jest program o podobnej funkcjonalności, ale brakuje w nim funkcji ręcznego wyboru bloków. Program numeruje według kolejności wstawiania bloki. W moim przypadku potrzebuję możliwość wybierania kolejnych bloków. Nie jestem pewien czy taką funkcjonalność można uzyskać z wykorzystaniem LISPa. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam