przeryba

Użytkownik forum
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O przeryba

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Dzięki wielkie. Pod ZWCAD 2018 Pro program ma jakiś problem, tzn. uruchomił się raz, wyświetliło się okienko, zacząłem się "bawić" i przy kolejnym wywołaniu polecenia VT wyświetla: "zły typ funkcji - nil". Pisałem do pomocy ZWCAD, ale jedyne co otrzymałem to konwerter z VLX do VLS. Program nadal nie działa, ale przekonwertowałem program z linku od perlona (ze strony kojacek) i ten działa bez zarzutu. Obu Panom wielkie dzięki! Znacznie mi to przyspieszy pracę. Pozdrawiam.
 2. Oki z góry dzięki.
 3. Z opisu wynika, że to chyba to czego potrzebuję, ale niestety nie działają linki na forum cadtutor. Czy byłaby możliwość udostępnienia pliku VT.lsp?
 4. Dokładnie o taki efekt mi chodzi, ale na atrybutach bloków. Zdaje się, że program działa na tekstach. Czy w ZWCAD można wczytać plik vlx ? Przy wczytywaniu aplikacji nie ma takiego rozszerzenia. Zdaje się, że program z linku działa w podobny sposób jak polecenie _TCOUNT opisane tutaj: https://www.facebook.com/AutocadPL/posts/trik-57pe%C5%82na-wersja-autocada-posiada-wygodne-polecenie-do-automatycznej-numeracj/566806220094308/ Polecenie _TCOUNT również odpowiada moim wymaganiom, ale nie działa na atrybutach bloku.
 5. Witam, Poszukuję LISPa do ZWCAD 2018, który umożliwiłby: - zaznaczenie bloku - nadanie numeru z określonym prefiksem w wybranym atrybucie bloku - wybranie kolejnego bloku - nadanie kolejnego numeru z tym samym prefiksem co poprzednio w wybranym atrybucie bloku. Tutaj http://www.lee-mac.com/autolabelattributes.html jest program o podobnej funkcjonalności, ale brakuje w nim funkcji ręcznego wyboru bloków. Program numeruje według kolejności wstawiania bloki. W moim przypadku potrzebuję możliwość wybierania kolejnych bloków. Nie jestem pewien czy taką funkcjonalność można uzyskać z wykorzystaniem LISPa. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam