Kompatybilność ZWCad - macOS


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

pracuje aktualnie na Autocadzie LT -  głównie projektu budowlane branży drogowej, dość często projekty organizacji ruchu (około 20-25 rocznie, ale raczej nie duże - klasa drogi dojazdowej długości do 1 km). Do tej pory pracowałem bazując na blokach i wrzucając je do Acad LT - ale natknąłem się na ZWCad Traffic i jestem pod bardzo dużym wrażeniem programu. Pracuje głównie na MacBooku, ale stacjonarnie czasem też na I7 6700 i Windows 10 64 bity. Ani na stronie producenta, ani w szukajce nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - otóż czy ZWCad Traffic pójdzie bezpośrednio na macOS? Próbowałem odpalić ZW w wersji trial na Parallels Desktop i działa, ale mam problem z zainstalowaniem nakładki na Paralels (wyskakuje informacja że oprogramowanie działa tylko na 64 bit - teoretycznie Paralells imituje Win10 z 64 bitami). 

Ogólnie jestem zdecydowany na ZWCad - mam tylko wątpliwości tego, czy oprogramowanie instalować na macOS (co byłoby dla mnie o wiele wygodniejsze z uwagi na to że z laptopem cały czas się poruszam) - czy też nie bawić się w to i od razu na stacjonarnym kompie instalować.

Dzięki z góry za pomoc i podpowiedzi

pozdrawiam, Michał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ZWCAD jest na Windows. Teoretycznie nakładkę także powinno się udać zainstalować przez Paralells- nie mieliśmy sygnałów, że są z tym jakieś problemy.
Oprogramowanie można zainstalować na komputerze stacjonarnym, a w przyszłości można je ewentualnie przenieść na inny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie