Kompatybilność ZWCad - macOS


Recommended Posts

Witam wszystkich,

pracuje aktualnie na Autocadzie LT -  głównie projektu budowlane branży drogowej, dość często projekty organizacji ruchu (około 20-25 rocznie, ale raczej nie duże - klasa drogi dojazdowej długości do 1 km). Do tej pory pracowałem bazując na blokach i wrzucając je do Acad LT - ale natknąłem się na ZWCad Traffic i jestem pod bardzo dużym wrażeniem programu. Pracuje głównie na MacBooku, ale stacjonarnie czasem też na I7 6700 i Windows 10 64 bity. Ani na stronie producenta, ani w szukajce nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie - otóż czy ZWCad Traffic pójdzie bezpośrednio na macOS? Próbowałem odpalić ZW w wersji trial na Parallels Desktop i działa, ale mam problem z zainstalowaniem nakładki na Paralels (wyskakuje informacja że oprogramowanie działa tylko na 64 bit - teoretycznie Paralells imituje Win10 z 64 bitami). 

Ogólnie jestem zdecydowany na ZWCad - mam tylko wątpliwości tego, czy oprogramowanie instalować na macOS (co byłoby dla mnie o wiele wygodniejsze z uwagi na to że z laptopem cały czas się poruszam) - czy też nie bawić się w to i od razu na stacjonarnym kompie instalować.

Dzięki z góry za pomoc i podpowiedzi

pozdrawiam, Michał

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

ZWCAD jest na Windows. Teoretycznie nakładkę także powinno się udać zainstalować przez Paralells- nie mieliśmy sygnałów, że są z tym jakieś problemy.
Oprogramowanie można zainstalować na komputerze stacjonarnym, a w przyszłości można je ewentualnie przenieść na inny sprzęt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...