Zwcad Mechanical 2015 upgrade do SP2


Denarek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wersję Zwcad Mechanical 2015 + CADprofi 12.03 (już bez subskrypcji) i chciałbym ją zaktualizować do wersji 2015 SP2.

Jak powinna przebiegać procedura uaktualnienia ?

Czy wcześniej powinienem zwrócić autoryzację zarówno Mechanicala jak i CadProfi?

Mam również zmodyfikowane niektóre ustawienia programu i chciałbym aby po aktualizacji one pozostały.

Czy ktoś przeprowadzał taką operację i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami ?

 

Pewne rzeczy mnie w tym programie denerwują i liczę na to, że być może SP2 przynajmniej niektóre z nich wyeliminuje.

Z drugiej strony mam obawy, czy nie posypią mi się ustawienia i być może inne rzeczy, przez co będzie więcej kłopotów niż korzyści.

 

Proszę o Wasze uwagi do tematu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proponuję uruchomić Menadżer licencji do ZWCAD Mechanical 2015 jako administrator przez prawy przycisk myszy i dokonać zwrotu licencji online. Licencji do CADprofi nie ma potrzeby zwracać.
W czasie odinstalowania można zachować ustawienia użytkownika, ale proponuję jest usunąć i po zainstalowaniu programu na nowo dostosować do własnych potrzeb, bo właśnie te ustawienia mogą powodować problemy. Generalnie po przeinstalowaniu, będą ustawienia domyślne. Po zainstalowaniu Mechanicala wystarczy uruchomić program CADProfi jako administrator i wskazać, aby uruchamiał się w programie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie