przyciąganie, magnes...


justyha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Włączyła mi się dziwna okrutnie wkurzająca opcja. Przyciąga mi kursor do elementu widmo zamiast to istniejącego przez co nie mogę zacząć rysować od elementu który chce tylko od jakiegoś elementu w kosmosie... (w załączniku biała linia) Jak to wyłączyć, pomóżcie!!

post-488-0-28582500-1439904875_thumb.jpg

post-488-0-96971900-1439904909_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Dziękuję za odpowiedź i jednocześnie odnawiam temat, bo wciąż mam z tym problem. Opcja widoku w górę nie pomaga :/ czy ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?.

Opis załącznika: W tym przypadku narysowałam wpierw linię a potem okrąg i gdy chcę narysować okrąg to kursor łapie mi obiekt nie jako środek okręgu tylko ostatni element używany, w tym przypadku drugi koniec linii. Łapie mi go nawet jak chcę coś rysować w dużej odległości od niego.

Chodzi mi o to, że chciałabym wrócić do czasów kiedy jak coś chcę narysować to jak klikam (lub zaznaczam snapem) w danym punkcie to mi w tym punkcie zaczyna rysować i śledzić  :) a nie jak teraz w innym miejscu w galaktyce....

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź

post-488-0-29426300-1446106295_thumb.jpg

Edytowane przez justyha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa F9. Poza tym nie chodzi o wyłączenie snapa. Chodzi właśnie o jego używanie. Jak pokazuje rysunek środek okręgu jest rysowany w miejscu który kliknęłam, ale śledzenie już łapie z punktu zupełnie innego, a chodzi mi o to żeby śledzenie było w tym puncie w którym klikam.

Jak rysuję np zygzak zwykłą linią odcinkami to:  Pierwszy punkt klikam odkąd chce rysować to program rysuje mi tak jak chcę jednak śledzenie ściąga mi z innego obiektu. Dopiero od drugiego odcinka linii śledzi mi ostatni obiekt tak jak chcę.

Nie wiem czy dobrze wyjaśniłam mój problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie