Wkurzająca linia


Zenon Wiertara

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze vernum by sie przydał... popróbóje to na polskim ZWCAD ARCHITECTURE 2014SP2 o VERNUM = "2014.06.25(24082)"

 

Uzyskałem 2  zblizone efekty tylko nie wiem czy dobrze

 

1. to klasyczny podział ekranu po przeciągnięciu myszką krawędzi dolnej okna

post-140-0-16239600-1417861797_thumb.jpg

 

2. To symulacja startu pliku dwt z nieskończoną linią poziomą od komendy _xline (po prostu ktoś zrobił kawał w pliku startowym)

post-140-0-46303700-1417861932_thumb.jpg

 

 

Innych pomysłów mi brak, radzę skontaktować się z fachową pomocą online telefonicznie i poprzez aplikację Pomoc_zdalna_DobryCAD.exe

 

 

 

 

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to jest związane z tym pierwszym przypadkiem. Kiedy po przeciągnięciu myszką krawędzi dolnej dziele ekran na dwa okna lub go zmniejszam pozioma linia znika, kiedy znowu rozciągam na całość linia powraca.

Linie utworzoną przy pomocy komendy _xline idzie prosto wykasować więc to nie to.

 

ZWCAD ACHI SP1 vernum = "2014.04.27(21135)"

 

 

Chociaż chyba to też nie to, bo widać że linia znika ale tylko wtedy jak nowe okno będzie znajdować się powyżej niej

Zrzut ekranu2

 

Edytowane przez Zenon Wiertara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rekomendowałbym smiało ZWArch2014SP2 bo doszły nowe narzędzia do eksportu COLLADA *.dae i *.stl - np, do drukarek 3D :) wersja 2015beta tez spoko ale tylko dzieki silnikowi z ZWCAD2015+Pro (doszła najnowsza darmowa wersja e-cad - bo widze że masz i chodzi na 2015+ też)

Edytowane przez Martin_S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.