error: no function definition: AUTOLOAD


justyha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podczas odpalania Zwcad+ wyświetla mi taki błąd. Czy ktoś wie co to znaczy? Wydaje mi się że przez to mam problem z uruchomieniem Profilka. Wczytuje mi się ale jak odpalam jakąś funkcję to wyświetla mi: "Command: _pks Unknown command "PKS".  Press F1 for help."

 

Pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na Windows Vista, 7 lub 8, program ZWCAD+ potrzeba uruchomić przez prawy przycisk myszy Uruchom jako Administrator i przez polecenie _appload załadować profilek.lsp z katalogu Support i dodać do listy startowej.

Po załadowaniu pliku, trzeba w pasku poleceń wpisać profilek, powinny pojawić się paski narzędzi i funkcje powinny uruchamiać się prawidłowo. Gdyby było inaczej, to proszę jeszcze raz uruchomić _appload i załadować wszystkie lispy profilka z katalogu Support i dodać do listy startowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wszystko by było fajnie tyle że ja mam Windows XP. Dodam że wcześniej korzystałam z Profilka i było ok. Problem się pojawił jak postanowiłam zaktualizować Profilka do wersji 3.1 i być może jakiś plik Zwcada wykasowałam? nie wiem zgaduję.

Dodam że, nie do końca zrobiłam to tak jak w instrukcji. Dlaczego? Dobre pytanie  :unknw:  na które chyba nie ma odpowiedzi...  

W każdym razie zamiast podmienić to najpierw wykasowałam pliki i wgrałam nowe i być może wykasowałam coś za dużo. Dodam że folder support jest w porządku, bo skopiowałam go z innego komputera (żeby mieć pewność że to stamtąd nic nie wykasowałam) wiec tam na pewno nie brakuje niczego.

 

Następnie ze 2 razy już wgrywałam tą nakładkę i nic. We właściwościach pisze to wersja 3.1 i ze został loadowany pomyślnie ale nie działa  :sad:

 

Co jedynie ten error sie pojawia którego nie było wcześniej.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez justyha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w profilku 3.1 nic się nie zmieniło w uruchamianiu i instalowaniu w stosunku do wersji 3.0

wczytanie wszystkich plików z rozszerzeniem lsp do autostartu rozwiąże sprawę ale nie po to jest funkcja AUTOLOAD w Zwcadzie aby z niej nie korzystać i ładować w pamięć od razu całą nakłądkę do każdego pliku dwg

 

podejrzewam że w katalogu SUPPORT był plik "ZWCAD2012.lsp" lub "ZWCAD2012doc.lsp" który został skasowany i dlatego nie działa funkcja autoload (funkcja autoload nie działała też poprawnie w jednej z początkowych wersji zwcad+2012, czy zwcad jest aktualny?)

 

gdyby były problemy z profilkiem to proszę o kontakt telefoniczny, chętnie pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zainstalowałem profilka na ZWCAD 2012 wersja profesjonalna zgodnie z instrukcją. Odpaliłem ZWCADa jako administrator, wgrałem wszystkie Lispy, i po wpisaniu w pasku poleceń 'profilek' pojawił się komunikat: 'nazwa menu , lub . pusto:'

po zatwierdzeniu enterem, pojawia sie komunikat: 'nie znaleziono pliku .mnu'

Czy ktoś miał taki problem? jak go rozwiązać?

 

muctar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie