Witam..
Ja pracuję na ZWCAD 2012. Nie pracuję na ZWCAD+ 2012.
Moja wersja ZWCAD 2012 to: 2011.10.30 (17176).
Zmiana koloru tła nic nie pomogła.
Przeinstalowanie programu nic nie pomogło.
Pozdrawiam..
Witam.
Od jakiegoś czasu podczas pracy z ZWCAD 2012 okna dialogowe nie wyświetlają się w pełnej okazałości. Czy zna ktoś przyczynę?
Z góry dziękuję za odpowiedź.