spali1984

Użytkownik forum
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Witam, Mam problem ze stylem tekstu, który ma użytą czcionkę Arial Unicode MS Europa Środkowa. Za każdym razem jak chcę podmienić czcionkę na inną, w stylu, w którym jest użyta czcionka Arial Unicode MS Europa Środkowa, program zalicza zwiechę i się wyłącza. Dzieje się tak w każdym pliku, w którym jest styl, z tą konkretną czcionką. W innych stylach, inne czcionki da się bez problemu zamienić. I co najważniejsze - w systemie jest zainstalowana czcionka Arial Unicode MS Europa Środkowa. Proszę o pomoc. VERNUM = "2021.03.25(63304)_x64"
  2. Dziękuję za próbę podjęcia tematu, ale niestety zarówno jedna (ponowne skojarzenie), jak i druga podpowiedź (reset profilu) nie zadziałała. Ciekawi mnie, czy to tylko u mnie ten problem występuje? U Pana wszystko jest ok, czy po prostu nie zwraca Pan uwagi na takie drobne niuanse?
  3. Witam wszystkich, Mam problem z ikonami pliku dwg. Chcę, żeby wyglądały tak: a nie tak: I na samym początku tak przez chwilę było. Potem, wg mnie bez konkretnej przyczyny, się to rozjechało. Dodam, że próbowałem już przeinstalowywać ZWCADa 3 razy, bez rezultatu. Przypisanie ZWCADa jako domyślny program cadowy też nie pomaga. Udało mi się ustalić, że zmiany wyglądu tej ikonki można dokonać poprzez zmianę klucza w rejestrze: zmieniając "1" (zwykła ikonka) na "0" (nowsza ikonka). Potem restart shella explorer i mam nowsze ikonki. Jednak, po otworzeniu ja