ainog

Użytkownik forum
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. Problem rozwiązany... W nazwach warstw, na które to polecenie nie działało były polskie znaki..."ściany" i "meble stałe". zamienione na "sciany" i "meble stale" i działa!
  2. Dziękuję, to działa Ale nadal nie mogę wybrać dwóch obiektów z dwóch różnych warstw i funkcją select similar zaznaczyć pozostałe elementy z tych dwóch (czy większej ilości) warstw, a na tym mi zależy. Nie działa to u mnie tylko na niektórych warstwach (tak jak to starałam się pokazać na nagraniu).
  3. Wszystkie obiekty leżące na danej warstwie - linie, łuki, okręgi. Załączam nagranie jak to wygląda - na niektóre warstwy polecenie działa, na inne nie. Na wszystkich warstwach mam różne obiekty (linie, łuki, okręgi). select similar.mp4
  4. Witam, jak w tytule nie działa funkcja "wybierz podobne". Wybieram jakąś linię z danej warstwy, prawym przyciskiem myszy klikam "wybierz podobne" i nie zaznaczają się pozostałe linie z tej warstwy. Dzieje się tak nie na wszystkich warstwach. Jest kilka na, które to polecenie działa. Próbowałam też zaznaczyć po kilka linii z dwóch różnych warstw i po wybraniu polecenia zaznaczała się reszta. Bardzo często używałam tej funkcji i chciałabym żeby nadal działała. Nie chce zamiast tej używać np. Smart select itp.