Grześ4

Użytkownik forum
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. Grześ4

  nie wczytuje dxf

  Problem rozwiązany Kliknięcie dwukrotne myszy podziałało. Dziękuję Adam.
 2. Grześ4

  nie wczytuje dxf

  ZWCAD 2019 z nakładką cad profi nie wczytuje map z dxf. a dokładniej to wczytuje warstwy ale ekran jest pusty
 3. Witam! Przepraszam,że się nie odzywałem ale byłem trochę zajęty. w załączeniu przesyłam to co znajduję się w wspomnianym przez Pana pliku.
 4. Druga wada jaką znalazłem przy wydrukach wielkoformatowych Po zaznaczeniu określonego obszaru i przejściu do podglądu wydruku jest ok. ale dalej jak daję wydruk na ploterze mam jeszcze raz podgląd i okazuje się że obraz został powiększony 2 razy i drukuje później powiększony obraz. Kiedy robię wydruk z innego programu wszystko jest ok.
 5. Dzięki za odpowiedź Do tego doszedłem ale niesmak pozostał. Wcześniej używałem i czasem używam programów CAD konkurencyjnych firm a nawet Autodesk DWG True Vie 2017 gdyż z niektórymi wydrukami miałem problem. Jednak w każdym z tych programów ten sposób tworzenia niestandardowych arkuszy działa,. Oczywiście to nie problem stworzyć sobie kilka arkuszy ale niekiedy pojawia się potrzeba szybkiego wydruku akurat z niezapisanego wcześniej formatu. ( pracuję czasem na rastrach i drukuję właśnie różnych rozmiarów mapy) Uważam to za wadę tego programu jakby był pisany pod standardowe drukarki A3 może A1 ale nieraz korzysta się z innych formatów i tu jest walnięty menadżer wydruków. W dzisiejszej dobie pisania programów takie wpadki nie powinny mieć miejsca. Miałem nadzieję na upgrade poprawkę producenta. Pozdrawiam
 6. Witam! Również mam problem z dodawaniem niestandardowych formatów. Mój ploter to Canon IPF 670. Kiedy chcę na bieżąco wydrukować coś w poza standardowymi formatami to nie możliwe muszę w ploterze za każdym razem tworzyć wybrany format by móc wydrukować. Resetowanie pliku pc5 nie przynosi rezultatu. .