Landor

Użytkownik forum
  • Postów

    14
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Landor

Początkujący

Początkujący (1/6)

2

Reputacja

  1. Dziękuję za informacje, czekamy zatem na kolejną kompilację.
  2. O, dziękuję. I od razu pytanie od laika, jak to uruchomić? Lub "wszczepić" do ZWCADA?
  3. Na kiedy przewidywana jest następna kompilacja? Czy będzie jakiś cząstkowy patch?
  4. Czy jest jakaś nakładka, darmowa lub płatna, która konwertuje pdfy do .dwg z pełną konwersją tekstu - czyli opcją OCR? Albo jakaś zewnętrzna aplikacja?
  5. Czy pojawiły się jakieś informacje, czy temat umarł?
  6. Tymczasowym rozwiązaniem jest praca na w dalszym ciągu na AC 2011 LT, a nie korzystanie z notatników. Czekamy na reakcję ZWSOFT, zobaczymy jak zareagują na zgłoszenie.
  7. @kruszynski dziękuję za podpowiedź, jednak nie tędy droga kolego :) Tu nie chodzi o radzenie sobie z błędem, tylko o eliminację tegoż.
  8. Ponieważ nie mogę już edytować wklejam wedle regulaminu: AutoCAD 2011 LT ZWCAD+ 2015 Eksport pliku jako log czyli plik tekstowy także ma przestawione "od punktu".
  9. Dzięki, czekam zatem na informacje. Dodam, że dlatego screena zrobiłem na tak dużym oknie, żeby od razu na samym początku wyeliminować możliwość, że tekst po prostu się zawija bo nie mieści na ekranie, ale to niestety nie to.
  10. Tak wygląda okno tekstowe z wylistowanymi punktami polilinii w AutoCAD LT 2011 A tak ta sama lista w ZWCAD+ 2015 Jest to dokładnie ta sama polilinia, z tego samego pliku otwieranego obydwoma programami. Jak widać w oknie ZWCADA jest przesunięcie pionowe wyrażenia "od punktu" i tworzy się z tego dodatkowa linijka. Po wklejeniu do excela celem zamiany tekstu na kolumny robi się problem bo trzeba kasować potem co drugi wers aby wszystko było ok. W przypadku tej linii jest "tylko" 11 punktów. Jakoś idzie to przeżyć, ale co w przypadku 100 punktów, 1000 punktów? Awykonalne... Czy to strukturalny błąd ZWCADA czy da się to jakoś ustawić / poprawić?
  11. Rozumiem, dzięki za odpowiedzi :)
  12. @pawmal dziękuję, znalazłem co trzeba. To może kolejna rzecz. Czy jest opcja żeby ustawić kolor kursora zależnie od układu współrzędnych? W AC LT 2011 gdy miałem globalny układ współrzędnych kursor miał dwa kolory, linia odpowiadająca osi X była czerwona, osi Y zielona. Po określeniu nowego punktu na osi X oraz płaszczyźnie XY i zastosowaniu układu współrzędnych bieżących do planu, kursor zmieniał się na biały. Bardzo wygodne gdy często zmienia się układy współrzędnych z bieżących na globalne i odwrotnie - łatwiej się połapać gdzie jesteśmy.
  13. Witajcie, potrzebuję małej rady. Mianowicie przesiadam się z AutoCada LT 2011 na ZWCad+ 2015 PL Od kilku dni przekopuję się przez wiele różnych opcji, ale za nic nie mogę znaleźć ustawień, gdzie mógłbym zmienić domyślne przypisanie klawiszy funkcyjnych. Np. F5 domyślnie jest przypisane do: Polecenie: <Izopłaszczyzna Gora> / Polecenie: <Izopłaszczyzna Prawa> / Polecenie: <Izopłaszczyzna Lewa> Ja chciałbym mieć pod F5 skrót do _REGENALL czyli ponowne generowanie modelu. I tak dalej... Proszę o wskazówki. Pozdrawiam