MLE

Użytkownik forum
  • Postów

    113
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Ostatnia wygrana MLE w dniu 10 Listopada 2023

Użytkownicy przyznają MLE punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia MLE

Początkujący

Początkujący (1/6)

8

Reputacja

  1. MLE

    ZWTraffic 26.1.0.0 - uwaga/i

    Jest.
  2. MLE

    ZWTraffic 26.1.0.0 - uwaga/i

    Jeszcze nie odwraca D-52.
  3. Witam. Z nieskrywaną satysfakcją odnotowuję nową funkcję czyli "znak przeciwny". Potrzebuje jednak dopracowania. Przy odwracaniu znaku opis jego "alterego" ucieka w bok, jak na filmiku i przy znaku E-18 a nie daje E-17a a kolejną tarczę z E-18a ale z podpisem E-17a. Znaku D-42-a nie daje przeciwnego. Przy E-17a istniejącym, przeciwny pojawia się z czerwonym przekreśleniem zamiast wyszarzonym.
  4. W edytorze tablic F-5 po wstawieniu znaków o edytowalnej treści, nie ma możliwości zmiany danych. Edytor bloków np dla B-18 wstawia wielką literę T zamiast małej a na Tablicy nic się nie zmienia.
  5. Witam. Proponuję dodanie funkcjonalności w postaci możliwości dodawania do E-17a, D-40, D-42, D-46, D-52, D-54 ich alterego czyli E-18a, D-41, D-43, D-47, D-53, D-55. Funkcjonaloność jak dla "odwróć znak" tylko po kliknięciu na wstawiony E-17a........ żeby pokazywała się opcja czy dodać alterego lub przy wstawianiu żeby pytało czy dodać odwrócony. Przy okazji D-43 a przy opcji odwróć znak, robi czyste lustro a wtedy to nie jest znak z rozporządzenia.
  6. Było "0" jak to się mogło zmienić? autosnap 55 to śledzenie biegunowe a 63 to śledzenie lokalizacji, przy ustawionym na 0 nie działa po włączeniu 55 działa.
  7. Cześć. Od wczoraj przestało mo działać lokalizowanie względem obiektu. Wszystko właczone a nie działa, restarty nie pomagają. Co może być przyczyną. PS. Sprawdzałem na kilku rysunkach w tym na nowym i bez zmian, czy właczona funkcja czy nie efekt ten sam.
  8. Odchylenie tarcz znaków o 5 stopni wprowadza w mojej ocenie zakłócenia w estetyce projektów. Sugeruję żeby tylko podpora była ewentualnie obrócona zgodnie z rozporządzeniem.
  9. Jak dywagujemy z KR , mam kilka zapytań. - czy program może sam generować oś pasa a nie oś jezdni na podstawie danych graficznych i liczbowych, tj, z osi drogi plus z komendy szerokość pasa? - czy program można nauczyć że ma wstawiać P-3a lub P3b w zależności od danej" teren zabudowany" T/N - czy program samo może dobierać po której stronie ma być przerywana w linii P-3a/P-3b? - potrzebujemy dwóch prostych generowanych przez program (nazwijmy je "w") które powinny mieć długości uzależnione od prędkości zgodnie z tabelą 7.2 czy na tej podstawie program da radę wskazać punkty ABCiD?
  10. Dzień dobry. Prośba o uwzględnienie w kolejnych aktualizacjach kilku udogodnień: - edytor znaków R-4a - dodanie funkcji "dodaj" dla znków szlaków rowerowych - dodanie funkcji wyboru nad/pod znakim dla funkcji dodaj (typowe znaki program dodaje tylko nad istniejącym a tabliczki "info" dodaje pod - dobrze by było poląćzyć te dwie możliwości) - edytor znaków T-6 - usunąć znaki które nie wystęują w rozporządzeniu ( C-13a/16a; C-13a/16a; C-16a/13a) - dodanie edytora znaków informacyjnych typu:
  11. MLE

    Kilka pytań.

    Z podstawowym kolorem jest to samo.
  12. MLE

    Kilka pytań.

    Jak jesteśmy przy szlakach rowerowych, to też tak macie?
  13. MLE

    Kilka pytań.

    Ja mam sporo takich znaków do wstawiania na pomorzu. Przydałyby się takie usprawnienia żeby można było tworzyć E-12a i E8 system znaków STR 2021.pdf
  14. MLE

    Kilka pytań.

    cześć. Czy jest gdzieś miejsce gdzie ożna dodać symbole dla szlaków rowerowych, np. greenvelo czy eurovelo?