as8288 Opublikowano 20 Czerwca Zgłoś Opublikowano 20 Czerwca Mam problem z ustawieniem odstępu linii w atrybucie wielowierszowym bloku. Okno zmiany parametru nie jest aktywne(wstążka) nie ma również pokazanego parametru we właściwościach. Przy tworzeniu nowego stylu tekstu czy też nowego atrybutu nie ma możliwości zadeklarowania takiego parametru. Czy ma może ktoś pomysł jak to ominąć? Cytuj
RobS Opublikowano Poniedziałek o 07:01 Zgłoś Opublikowano Poniedziałek o 07:01 Hej, Możliwości edycji atrybutu wieloliniowego są ograniczone względem tekstu wieloliniowego. Jeśli nie chcesz przechodzić na tekst wieloliniowy to różną odległość pomiędzy liniami można osiągnąć wstawiając pustą linię i zmienić jej wysokość. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.