ZWTraffic

dmatusz3
 Share

Recommended Posts

• 11 months later...
  • 1 year later...

1. Szukałem nie znalazłem, czy jest, jeśli nie to czy będzie, symulacja przejezdności przy jeździe tyłem ? Przed chwilką kombinowałem, droga ppoż do punktu czerpania wody, straż wjeżdża tyłem (ciężarowy 2,5x10), promienie inne niż przy jeździe przodem, szablonów nigdzie nie znalazłem, może ktoś poratuje albo podpowie.

2. Pytanie kolejne, z powodów poruszanych w innych wątkach zostaje cały czas na zwcad 2020, czy nowe wersje zwtraffica będę mógł instalować na tej wersji zwcada?

W ZWTraffic nie planujemy wprowadzenia możliwości cofania pojazdu w module przejezdności.

Na ZWCAD 2020 działa program AutoTURN, który ma bardzo duże możliwości sprawdzania przejezdności wraz z cofaniem.

cofanie_pojazdu.gif

W ZWTraffic, przebudowaliśmy jednak całkowicie moduł przejezdności oraz dodaliśmy inne funkcje np.

Niestety nie mogę potwierdzić czy nowszy ZWTraffic ruszy na ZWCAD 2020. 

W ZWCAD 2021 zostało wymienione środowisko programistyczne (z Visual studio 2010 na 2017), co sprowadzało konieczność wprowadzenia sporej ilości zmian w ZWTraffic 2021.