ZWCAD 2023 Ładowanie plików .dll


Rekomendowane odpowiedzi

Problem ne występuje w wersjach ZWCAD2019 i ZWCAD2020 oraz AutoCad2020, natomiast pojawia się w AutoCad2023.

Podczas ładowania mojej wtyczki za pomocą metody netload wyrzuca mi błąd:
 

Nie można załadować pliku lub zestawu 'Autofac, Version=6.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=17863af14b0044da' lub jednej z jego zależności. Nie można odnaleźć określonego pliku.

Dodatkowe info z FusionLog:

=== Informacje o stanie sprzed powiązania ===
DZIENNIK: DisplayName = Autofac, Version=6.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=17863af14b0044da
 (Fully-specified)
DZIENNIK: Appbase = file:///C:/Program Files/ZWSOFT/ZWCAD 2023/
DZIENNIK: Initial PrivatePath = NULL
Zestaw wywołujący: Autofac.Integration.WebApi, Version=6.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=17863af14b0044da.
===
DZIENNIK: to powiązanie zaczyna się w kontekście ładowania LoadFrom.
OSTRZEŻENIE: Obraz macierzysty nie będzie sondowany w kontekście LoadFrom. Obraz macierzysty będzie sondowany tylko w domyślnym kontekście ładowania, takim jak Assembly.Load().
DZIENNIK: użycie pliku konfiguracji aplikacji: C:\Program Files\ZWSOFT\ZWCAD 2023\ZWCAD.exe.Config
DZIENNIK: użycie pliku konfiguracji hosta: 
DZIENNIK: użycie pliku konfiguracji komputera z C:\Windows\Microsoft.NET\Framework64\v4.0.30319\config\machine.config.
DZIENNIK: odwołanie po zastosowaniu zasad: Autofac, Version=6.0.0.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=17863af14b0044da
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Program Files/ZWSOFT/ZWCAD 2023/Autofac.DLL.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Program Files/ZWSOFT/ZWCAD 2023/Autofac/Autofac.DLL.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Program Files/ZWSOFT/ZWCAD 2023/Autofac.EXE.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Program Files/ZWSOFT/ZWCAD 2023/Autofac/Autofac.EXE.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Users/TJ/Documents/Repos/Elroutr v6/elroute2.0/Source/CadElrouteServer/bin/Debug/Autofac.DLL.
OSTRZEŻENIE: porównanie nazwy zestawu dało w wyniku niezgodność: wersja podrzędna
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Users/TJ/Documents/Repos/Elroutr v6/elroute2.0/Source/CadElrouteServer/bin/Debug/Autofac/Autofac.DLL.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Users/TJ/Documents/Repos/Elroutr v6/elroute2.0/Source/CadElrouteServer/bin/Debug/Autofac.EXE.
DZIENNIK: próba pobrania nowego adresu URL file:///C:/Users/TJ/Documents/Repos/Elroutr v6/elroute2.0/Source/CadElrouteServer/bin/Debug/Autofac/Autofac.EXE.

Z tego co rozkminiłem:
Mam w projekcie Dodany "Autofac" w wersji 6.2.0 i "Autofac.WebApi2" bazujący na Autofac w wersji 6.4.0. Jeżeli podniosę wersję Autofac'a zadziała, ale wywali się na następnej niezgodnej dll'ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze Pana rozumiem, ale jeśli używa Pan pakietu ZRX dla programistów to pomiędzy wersją 2020 i 2023 będzie spora różnica.

ZWSOFT pomiędzy tymi wersjami zmienił środowisko programistyczne, wersja 2023 wymaga innego pakietu ZRX:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie