Zapis plików tymczasowych zs$ [Rozwiązany]


BKW

Rekomendowane odpowiedzi

vernum = "23.00_2022.05.19(#4672-2a69c627485)_x64"
Coś bardzo niedobrego dzieje się z opcją AUTOSAVE.
Autosave włączony (co 5 min), odznaczona opcja "Only save current doc", otwartych kilka plików.
Po 5 minutach gdy w folderze z plikami tymczasowymi pojawiają się autosavy, zamieniam rozszerzenie z .zw$ na dwg i otwieram pliki.
Okazuje się, że każdy plik ma tą samą zawartość (najczęściej pliku, który podczas zapisywania jest plikiem "na wierzchu").
Niestety tak utraciłem pół dnia pracy, gdy podczas włączania innego pliku program się zawiesił. Liczyłem, że zapisane autosavy mi pomogą - niestety nie pomogły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 22.06.2022 o 06:57, BKW napisał:

Coś bardzo niedobrego dzieje się z opcją AUTOSAVE.
Autosave włączony (co 5 min), odznaczona opcja "Only save current doc", otwartych kilka plików.
Po 5 minutach gdy w folderze z plikami tymczasowymi pojawiają się autosavy, zamieniam rozszerzenie z .zw$ na dwg i otwieram pliki.
Okazuje się, że każdy plik ma tą samą zawartość (najczęściej pliku, który podczas zapisywania jest plikiem "na wierzchu").
Niestety tak utraciłem pół dnia pracy, gdy podczas włączania innego pliku program się zawiesił. Liczyłem, że zapisane autosavy mi pomogą - niestety nie pomogły.

ZWCAD 2023 SP1 vernum = "23.10_2022.08.18(#8543-b06ee8b7695)_x64" (read only)

Czy wiadomo kiedy zostanie naprawiony problem z zapisem plików tymczasowych?
Czasami wywali program (prawdopodobnie z powodu nakładek) i chcąc odzyskać utracony czas pracy przeglądam pliki z folderu TEMP w poszukiwaniu ostatnich zapisów.
Niestety podobnie jak u użytkownika @BKW pod różnymi nazwami zapisany jest jeden i ten sam plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 5.10.2022 o 22:19, dmatusz3 napisał:

Sprawdzimy jutro jaki jest status zgłoszenia.

Czy udało się ustalić kiedy jest szansa na poprawę tej funkcji?
Niestety jedna z nakładek czasami przyczynia się do bardzo dziwnego, nieoczekiwanego objawu (określę to jako 'wyzerowanie' wszelkich ustawień rysunku DWG), po którym muszę szukać kopii zapasowej w folderze TEMP.

Może ZWSoft planuje w jakimś nieodległym terminie wydanie SP2???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWSOFT pracuje obecnie nad rozwiązaniem tego problemu.

Zgłoszenie zostało oznaczone SUP-52850, monitorujemy je okresowo pytając ZWSOFT czy jest jakiś postęp, natomiast nie znamy jeszcze terminu rozwiązania.

3 godziny temu, Chris napisał:

Może ZWSoft planuje w jakimś nieodległym terminie wydanie SP2???

Tak, SP2 jest planowane jak szacuję w ciągu kilku tygodni. Obecnie testujemy betę SP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dmatusz3 napisał:

Zgłoszenie zostało oznaczone SUP-52850, monitorujemy je okresowo pytając ZWSOFT czy jest jakiś postęp, natomiast nie znamy jeszcze terminu rozwiązania.

OK, dziękuję za informacje. Mam nadzieję, że błąd ma wysoki priorytet i nie będzie trzeba czekać na poprawki do wersji 2024...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • dmatusz3 zmienił(a) tytuł na Zapis plików tymczasowych zs$ [Rozwiązany]
  • dmatusz3 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.