Recommended Posts

tak właśnie robię, rysunek do ster drukarki (mam własny ster do drukowania do pdf)się robią ale ale czcionki sa rozjechane jak na zrzucie

Przy czym choć to ta sama czcionka ten stam styl ten sam shx a jeden napis rozciąga się a drugi jest ok..

w ogóle poprzesuwał opisy w tablece, niestety pliku nie mogę podesłac ..

publ do dwf, niestety zerowy..

te same napisy przeniesione do całkiem  nowego rysunku publikują się ok, ale dwf i tak zerowy..

image.png.cd907dd443d2db126bfbb3e8d1d9982e.png  image.thumb.png.b3ddfa86d44c3807f0345d66bb652a21.png

Edited by alf

cute pdf fakt niezły..  był przez chwilę ale jakoś wdrożyć mi się nie chciało. AK polecił zmianę w sterowniku na drukowanie czcionki jako obrazek nie czcionka. Prosta i szybka zmiana i załatwiło to problem. Dla mnie nawet lepiej, po co mają mieć łatwiej wykopiowywać moje dzieło z pdfów..

przerobiłam oryginalny dwg2pdf tak by mieć gotowe arkusze, rolki o dł co 5cm (mamy ploter na 3 rozmiary rolek). Mamy spokój z wymiarowaniem papieru, a do tego drukuje się poziomo jak trzeba.. a nawet ładnie potem idzie druk na ploter, tylko te tłuste linie pdfa pogarszają czytelność.. ale od bidy tak też można

12stę jeszcze mam, czasem nawet w użyciu.. to tak jak było z ac2000. cały czas 14stka była pod ręką..

ale ja w inej sprawie:

czy ktoś ma problem z tool palette? mam wersję dla zw21 zainstalowałam ją bez problemu ale mi zwiesiła program przy próbie komedy apv..

Edited by alf
18 godzin temu, s1016 napisał:

Niestety snap z dużymi rysunkami w 2022 chodzi tak samo fatalnie jak na 2021.

U mnie muli "ciut" bardziej w stos do zw18, ale jest zdecydowanie lepiej niż w zw21..

W zw18 snap jest w sam raz czuły, dość precyzyjny i nie mylący się nawet przy właczonych wszystkich snapach.

Czy w zw gdzieś zmienia się czułośc snapa?