Znikające okno właściwości


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

objaw wygląda podobnie do tych, które miałem z oknem warstw lub kreskowania.
Przy pracy na dwóch monitorach przenoszę okno na drugi monitor. Po odłączeniu drugiego monitora i pracy na jednym ekranie, program nie widzi, że nie ma drugiego i próbuje wyświetlać okno na drugim monitorze, dlatego pojawia się efekt włączenia okna, jest ono jednak błyskawicznie przenoszone na "niepodłączony monitor" :)...

Tutaj znajdzie Pan rozwiązanie problemu:

 

Zamiast CTRL+P proszę wykonać CTRL+1.

Problem z wyświetlaniem okien był już wielokrotnie poruszany i zgłaszany, niestety póki co nie doczekał się rozwiązania...
Pozdrawiam.

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adam Klaczek napisał:

W ZWCAD 2020 ta metoda nie zadziała.

U mnie działa! :) ZWCAD 2020 PRO

ALT+SPACJA, pojawia się okno PRZENIEŚ/ZAMKNIJ, wybieram PRZENIEŚ, potem naciskam i przytrzymuję strzałkę w lewo i czekam aż okno wróci na ekran.
(dodam jeszcze jedną rzecz: kierunek strzałki musi być przeciwny do strony, po której jest ustawiony monitor. Jeśli mamy monitor po prawej stronie, to wybieramy lewą strzałkę (lub prawą dla odwrotnego ustawienia monitora))

Sprawdziłem kilka razy, za każdym razem okno wróciło na ekran laptopa.
Pozdrawiam.

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie