Block Editor problem z ustawieniami koloru tła, krzyża...


qsek

Rekomendowane odpowiedzi

2017.12.19(25174)_x64

problem jest taki, że po ustawieniu kolorów tła, krzyża w edytorze bloków, po ponownym uruchomieniu programu ZWCad nie pamięta poprzednich ustawień i wraca do tych domyślnych.

Mało tego, te domyślne są jakieś nieprzemyślane ponieważ i tło i krzyż mają czarny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywracanie ustawień domyślnych w opcjach nie pomogło, po ponownym uruchomieniu ZWCAD kolory w edytorze ponownie były ustawione czarne tło i czarny krzyż,

pomógł dopiero reset profilu, tylko że muszę teraz wszystko na nowo poustawiać oczywiście.

Nigdy nie wczytywałem Centrum projektanta.

Nadmienię tylko, że używam nakładki e-cad i tutaj może się coś gryzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

miałem dokładnie ten sam problem, ale na ZWCADZIE 2018 - pierwsze wydanie bez SP (nie pamiętam vernum).
Również u mnie program samoistnie przywracał ustawienia Edytora bloku na kolor czarny tła i krzyża nitkowego. Zmiana ustawień pomagała tylko na moment, póki nie zakończyłem sesji programu. Ponowne uruchomienie programu powodowało przywrócenie pierwotnych ustawień czyli czarne tło i czarny krzyż nitkowy. 
W moim przypadku pomogło wydanie SP1 i reinstalacja programu. Obecnie nie zauważyłem problemów, ale przyznam, że rzadko korzystam z Edytora. Preferuję komendę _refedit.

Dodam, że używam nakładki BIK 10.6.3 - jeśli ma to jakieś znaczenie.

Edytowane przez Chris
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie