Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwcad 2018, vernum = "2017.09.18(21849)_x64" (tylko do odczytu)

problem z odświeżaniem widoku - czasem ( 2x w tygodniu) na jednym komputerze w firmie (mamy 3 stanowiska) występuje problem z odświeżaniem widoku tzn. w tle zostaje widok jakby zduplikowanego rysunku (widok zduplikowany jest w tle i jest nieaktywny - załączam zrzut ale nie wiem czy dokładnie widać o co chodzi). Problem występuje tylko na jednej karcie oknie, pozostałe karty działają ok. Pomaga zapisanie pliku i otworzenie go jeszcze raz (bez restartu samego zwcada). Problem nie dotyczy samego pliku i nie zależy od ilości otwartych kart. Problemem chyba tez nie jest sprzęt (podobne konfiguracje mamy w biurze i jest ok) - chociaż tu akurat jest zintegrowana karta graficzna z procesorem i7. Problemu nie było przy zwcad 2017. Naszczęście problem nie jest bardzo dotkliwy ale "sygnalizuję" :)

zrzut_1.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Problem z odświeżaniem w Zwcad2018 jakiś jest ale ciężko mi go sprecyzować.

Jeżeli w nakładce PROFILEK używamy polecenia:

Profilek_PRZESWIDOK.bmp – Polecenie do przeglądania rysunków z kondygnacjami umieszczonymi w równych odległościach od siebie. Możemy w łatwy sposób zmieniać widok (przesuwać rzutnie) z jednej kondygnacji na drugą.

To po przesunięciu widoku nie odświeża się nam ten widok i widzimy nie to co powinniśmy. Wydaje mi się że jest problem z odświeżeniem widoku po użyciu funkcji

(command "_.zoom" "_c" (list pozx pozy pozz) "")

pozdrawiam

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się