Nie zapisuje dużych rozmiarów rysunków


fugin88

Rekomendowane odpowiedzi

Po upływie okresu testowego, w programie aktywuje się kilka zabezpieczeń:

* brak możliwości zapisu pliku zawierającego powyżej około 1000 obiektów (obiekt to np. pojedyncza linia, okrąg, wymiar).

Przy próbie zapisu takiego pliku wyświetli się komunikat: (Błąd zapisu pliku. Rozmiar pliku przekracza maksymalny możliwy rozmiar tej wersji.)

* brak możliwości skopiowania do schowka systemowego więcej niż około 1000 obiektów,

* brak możliwości eksportu pliku do innego formatu np. DXF,

* brak możliwości wydruku rysunku.

Zdarza się (szczególnie w systemie operacyjnym VISTA), że powyższe zabezpieczenie aktywuje się wcześniej, lub nawet natychmiast po instalacji.

Powyższy komunikat nie występuje po włożeniu klucza sprzętowego - odblokowaniu programu.

Odblokowany program nie posiada żadnego ograniczenia odnośnie wielkości pliku otwieranego i zapisywanego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jakiś czsa temu kolega prosiłmnie aby mu pomóc otworzyć rysuneki, którego nie mógł otworzyć ACAD 2005 chyba. Ku mojemu zdziwieniu ZWCAD otwierał pliki o wielkości 15MB i te rysunki mu "pociąłem" na mniejsze pliki które jego ACAD już otwierał.

Fakt jest takiże mam pełną (z kluczem) wersję PRO 2007.

W starej firmie używałem ZWCAD bez licenji do otwierania plików ACAD w wyższej wersji (miałem tam ACAD 2000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.