micek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam drobny problem z ZWCAD Architecture 2016, a może nawet nie do końca z nim tylko z nakładką CADprofi, gdzie mam wykupiony zestaw symboli. Symbole można wstawiać z maskowaniem tła co się sprawdza więc tej opcji używam. Jednak problem polega na tym że w niektórych rysunkach wstawiając symbol maskowanie "wychodzi" na pierwszy plan i blok jest czarną plamą. Nie wiem od czego to zależy. Muszę rozbijać bloki i usuwać maskowanie, edycja bloku i próba przesunięcia maskowania na spód nic nie daje. Może ma ktoś jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Jeszcze nie wiem, co jest przyczyną, ale można to szybko naprawić bez rozbijania bloków.

Wystarczy prawy przycisk myszy na "zasłoniętym" bloku - edycja bloku - zaznaczyć zasłonę - prawy przycisk myszy - kolejność wyświetlania - przenieś na spód.

I zamknąć edycję poleceniem _refclose. Zmiany zastosują się do wszystkich bloków danego typu i wszędzie zasłona się naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda więc, że ma Pan ZWCAD 2017 Architecture - starszą wersję.

Rzeczywiście w grudniu ubiegłego roku mogły być z tym kłopoty.

Proszę sprawdzić, czy ma Pan dostęp do update'ów przez _checkupdate.

Jeżeli nie, tutaj najnowsze wersje:

https://jakicad.pl/pobierz/709/ZWCAD_Architecture_2017_SP2_PLK_Win32bit.exe

https://jakicad.pl/pobierz/710/ZWCAD_Architecture_2017_SP2_PLK_Win64bit.exe

(proszę zwrócić licencję, odinstalować, zainstalować i aktywować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Proszę spróbować z linii poleceń Windows cmd wkleić poniższy link i nacisnąć ENTER:

MsiExec.exe /X{26A7C767-A003-1045-A001-F87888BABDCA}

W przypadku problemów, proszę w rejestrze odszukać ciąg znaków: 26A7C767-A003 i usunąć z drzewa:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka takich kluczy rozumiem że usuwam wszystkie z tym ciągiem znaków??

Usunąłem 3 takie klucze i instalacja ruszyła dziękuję za pomoc !!!!

Nie wiem czym jest to spowodowane ale trochę kłopotliwe jest przeinstalowanie programu...

Edytowane przez micek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 26.06.2017 o 14:46, pawmal napisał:

Witam
Proszę spróbować z linii poleceń Windows cmd wkleić poniższy link i nacisnąć ENTER:

MsiExec.exe /X{26A7C767-A003-1045-A001-F87888BABDCA}

W przypadku problemów, proszę w rejestrze odszukać ciąg znaków: 26A7C767-A003 i usunąć z drzewa:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\

Pozdrawiam

Przy każdej próbie przeinstalowania ZWCAD należy usunąć wskazane powyżej klucze.

Edytowane przez micek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie