Problem z aktualizacją rysunku


slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi pomóc?

W dniu wczorajszym na zakończenie pracy zapamiętałem (w poprawny sposóB) rysunki na których pracowałem. Dzisiaj okazało się, że jeden z nich został zapamiętany w wersji jak szacuję, z przed tygodnia i w związku z tym poszła na marne praca z czterech dni. Nie wiem jak to w ogóle jest możliwe ( na domiar złego zaktualizowałem do wczorajszej wersji kopię zapasową). Czy jest to jeszcze do uratowania. Jak ewentualnie na przyszłość ustrzec się przed podobnymi sytuacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jest Pan absolutnie pewien że otwiera Pan plik z ostatnią wersją projektu?

Proszę może wyszukać na dysku pliki zmodyfikowane w ciągu ostatnich np. 24 godzin.

Być może, powstały też pliki dodatkowe np. *.sv$ (wystarczy wtedy zmienić rozszerzenie na dwg i plik będzie otwierany).

W dodatkowych narzędziach TOOLS http://www.zwcad.pl/ZWCAD_polskie_skroty_klawiaturowe.php jest zapis z kopią zapasową.

Tworzy on dodatkowy plik DWG na dysku, a na jego końcu wstawia datę i godzinę zapisu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić katalog ręcznie, dla Visty to jest np. :

C:\Users\pracownia\AppData\Local\Temp

Ponieważ nie zawsza wyszukiwarka przeszukuje foldery systemowe.

U mnie autozapis zapisuje pliki z rozszerzeniem sv$ i jeszcze powstaje .bak z poprzedniego autozapisu.

Ja również mam wrażenie że mimo zapisania rysunku coś nie zostaje zapisane, ale wtedy sprawdzam autozapis, który mam ustawiony na 10min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.