Problem z pisownią "ą"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od czasu do czasu spotykam się na forum z problemem dotyczącym pisowni "ą". Po tym jak wpiszę "ą" cała treść posta zaznacza mi się, tak jakbym nacisnął Ctrl+A.

Spotkał się ktoś z takim problemem? 

Raczej będzie to problem związany z forum, ponieważ dzieje się tak na dwóch różnych komputerach (różne systemy operacyjne, różne przeglądarki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się coś takiego, że jak próbuję napisać polski znak (co wiąże się z koniecznością naciśnięcia prawego przycisku ALT), to ten mrugający kursor przeskakuje o jedno miejsce wstecz. Czyli chcąc napisać: "Oni lecą" to piszę "Oni leąc". Dość irytujące i dzieje się tak szczególnie przy ą i ę. Konkretnie wydłuża to czas pisania, jeśli tylko komuś zależy na poprawności wszystkich zdań. Klawiatura jest na pewno sprawna, bo dzieje się to tylko na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ewalenz napisał:

ewifrefeheiuhfsie ą ąąą - ja niemam takie problemu :) to chyba jednak wina twoich przeglądarek.l

Cieszę się, że nie masz takiego problemu, jednak problem taki mimo wszystko występuje. Tak jak wspomniałem, na pewno nie jest to wina przeglądarki, bo dzieje się tak, na różnych przeglądarkach.

1 godzinę temu, Marek-M napisał:

Możecie sprawdzić czy przypadkiem nie macie włączonego globalnego Hotkeya. Z tego co pamiętam, to kiedyś aplikacja do sterowników grafiki Nvidia potrafiła takie Hotkey domyślnie włączać.

Odpada. Problem występuje na zupełnie różnych kartach grafiki, więc propozycja problemu z hotkeyami nie trafiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to może być kwestia przeglądarki, bo w sumie znowu się tak dzieje i jest to dość irytujące. Bardziej opłaca się napisać coś w osobnym oknie i później skopiować tutaj. Tak chyba najłatwiej "obejść" ten problem. Podobnie działo mi się kiedyś w jeszcze jednym miejscu, tylko, że wtedy literka "ą" czy "ę" przeskakiwała na początek pisanej wiadomości, a kursor spowrotem wracał na miejsce, co było jeszcze bardziej irytujące. Mniejsza o to, u mnie jakoś można sobie z tym poradzić, oprócz tego, że sam problem trudno wyjaśnić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie