małgosiaWar

Posty konkurencji

Recommended Posts

Witam wszystkich tak czytam i czytam i nie wiem czy i kiedy będzie jakaś dobra stabilna wersja do sprzedaży. Jestem na etapie rozwoju firmy i musze pomyśleć w co inwestować i jak tu czytam to widzę ze słabo z nową wersją a starej kupować nie będę bo to już historia. Bardzo proszę o jednoznaczną odpowiedź czy do końca tego roku będzie wersja?

Witam

Ten dział forum jest m.in. po to, aby wychwycić błędy w wersji testowej Beta, aby wersja finalna tych błędów już nie zawierała. Praktycznie co 2 tygodnie ukazuje się nowa wersja. Niektórzy Użytkownicy już teraz wolą pracować na wersji ZWCAD 2017 niż wersji Classic- także zachęcam do testów.

https://www.zwcad.pl/zwcad-plus-2017.html

Wersja oficjalna powinna być dostępna za ok. 2 miesiące.

Pozdrawiam

Dziekuje bardzo! Troche poczytalem po forach....Mam jedno pytanie. Czy ktos sie orientuje jakie formaty DWG wspiera ten CLASSIC? Podobno tylko do 2007, a wszystko powyzej jest konwertowane? Jesli tak jest to ten program dla mnie umiera. Co mi z UPGRADU do jakies tam jeszcze nie istniejacej wersji 2017...gdzie nikt nie wie jak to bedzie dzialac. Do tej pory bazowali na INTELLICADZIE i pierwszy raz sami cos pisza, a to moze byc masakra.

"małgosiaWar" ..z tego co wiem to masz racje z ta historia. Sam zastanawilem sie nad zakupem tej wersji classic, ale tam podobno jest rzeczywiscie wspierany tylko format DWG do 2007, a reszta to po konwersji. To tak troche sciema, nigdy nie weisz co Ci zniknie przy konwersji. Mozliwosc UPGRADU na cos co jeszcze nikt nie zna, nie za bardzo mi sie podoba. Ciekawe czy zwroca pieniadze jak bedzie do kitu. Oni teraz pierwszy raz cos sami pisza, bo "podkradali" cos z AUTOCAD i bazowali na INTELLICAD ... a teraz sami pisza...a wiadomo pierwszy raz cos robiac ludzie sie ucza. Wiec sam nie wiem.

Niewiedzialna dla mnie konwersja projektu do starszeg formatu, to nie obluga pliku jaka sobie wyobrazam. Tutaj traci sie dane i nic sie o tym nie wie. ZWCAD classic nie czyta DWG2013 tylko zmienia tam cos. Po przeróbce w ZWCAD classic, to jut nie jest DWG2013! Przeciez widze. Czy pawmal to pracownik ZWCAD?

Niewiedzialna dla mnie konwersja projektu do starszeg formatu, to nie obluga pliku jaka sobie wyobrazam. Tutaj traci sie dane i nic sie o tym nie wie. ZWCAD classic nie czyta DWG2013 tylko zmienia tam cos. Po przeróbce w ZWCAD classic, to juz nie jest DWG2013! Przeciez widze. Czy pawmal to pracownik ZWCAD?

Szanowny Panie @hytrus74

Gdyby ZWCAD Classic nie czytał plików dwg2013, to pliki zapisane w takim formacie (AC1027) nie zostałyby otwarte i pojawiłby się komunikat o błędzie.

Nie wiem jaki cel ma wklejanie tego samego posta w różne miejsca forum...

Proszę Admina o reakcję, bo działanie konkurencji jest widoczne gołym okiem.

Pozdrawiam

Nie mowie ze Program tego nie czyta! Nie powiedzialem tego nigdy! TYLKO ze przy odczycie konwertuje do starego formatu. To jakas akcja marketingowa? Wymiajnie sie od odp? JEsli Pan jest pracownikiem ZWCAD, to moze Pan odpowiedziec jasno ze tak nie jest?? Wklejam w dwa miejsca, bo Pan w dwóch miejscach to komentuje wymijajac sie od jasnej odpowiedzi. Jesli ten Program kupie i wczytam tam plik w Formacie DWG2013, to po zapisie bedzie to nadal DWG2013?? Prosze o odpowiedz.

Edited by hytrus74

No...i tu tez Pan odpisuje ! To wkleje to z tamtego tematu.

Nie mowie ze Program tego nie czyta! Nie powiedzialem tego nigdy! TYLKO ze przy odczycie konwertuje do starego formatu. To jakas akcja marketingowa? Wymiajnie sie od odp? JEsli Pan jest pracownikiem ZWCAD, to moze Pan odpowiedziec jasno ze tak nie jest?? Wklejam w dwa miejsca, bo Pan w dwóch miejscach to komentuje wymijajac sie od jasnej odpowiedzi. Jesli ten Program kupie i wczytam tam plik w Formacie DWG2013, to po zapisie bedzie to nadal DWG2013?? Prosze o odpowiedz.

Mam nadzieje ze mnie nie zablokujecie, bo chce sie cos dowiedziec jasno.

Edited by hytrus74

Pytalem tylko czy ZWCAD CLASSIC w pelni wspiera DWG2013, czy tylko konwertuje do starego DWG, tracac dane. Co to za forum??? Niewygodne pytania sa usuwane lub przenoszone w niewidoczne miejsca. Swietnie. No jak mozna sie przyznac ze oklamuje sie klientów, zapewniajac ze ZWCAD obsluguje najnowsze DWG, Taka obsluga to oszustwo. Zaraz zapewne i to zostanie usuniete, a ja zablokowany.

1. Post został przeniesiony ponieważ był w złym dziale, a ten wątek świetnie  się nadaje.
  2. Szukasz oszustów wokół, może warto spojrzeć do lustra?
  3. Widzę, że masz obsesję na temat blokowania użytkowników na forum. Rozumiem, że to lęk wynikający z życiowych doświadczeń na innych forach?
  4. Czy Twoje Alter ego również ma takie samo zdanie?
  5. Opowiadasz o problemie jak "mały Kazio", coś tam, gdzieś tam. Ale ZWCAD Classic wykorzystuje do obsługi plików dwg tę samą bibliotekę co program CAD, który sam sprzedajesz.
  6. Może czas się przedstawić?

Nie rozumiem za bardzo co straciłeś, ale też nie o odpowiedź chodzi tylko o bicie piany.

Ale problem może dotyczyć domyślnego formatu zapisu plików.

Polecam przestawienie domyślnego formatu z DWG 2010 na DWG 2013 w opcjach.

post-1-0-71376300-1472454376.png